PODPOWIEDZI:

Biedronka kusi do wyjścia z kwarantanny - Robotem sprzątającym Hykkera

Biedronka kusi do wyjścia z kwarantanny - Robotem sprzątającym Hykkera

Na półki Biedronki trafi robot sprzątający. Sieć uznała, że to odpowiedni moment na wprowadzenie do sklepów kolejnego urządzenia marki Hykker. Jak zwykle limitowanego czasowo (od 2 do 15 kwietnia), jeżeli więc potrzebujecie na gwałt pomocnika w przygotowywaniu przedświątecznych porządków - spieszcie się do dyskontu.

Robot automatyczny z Biedronki jest zdaniem firmy łatwy w obsłudze i efektywny w sprzątaniu. Z pewnością znajdą się amatorzy takiego produktu, chociaż szyki może im pokrzyżować wprowadzenie limitu trzech osób na jedną kasę przebywających jednocześnie w sklepie. 

Przytyki na bok - co może Hykker Navi Space?

Robot sprzątający Hykker to sprzęt wspierający Wi-Fi. Dzięki temu łączy się z domową siecią i można nim sterować przy pomocy dedykowanej aplikacji. Swoją drogą Hykker Smart Home to oprogramowanie, które umożliwia też kontrolowanie innych urządzeń producenta - na przykład zestawu inteligentnego oświetlenia sprzedawanego w Biedronce kilka miesięcy temu.

Hykker Navi Space w rogu

Maszyna sprzątająca sprzedawana jest w kolorze czarnym. Design jest prosty - na panelu znajdują się dwa podstawowe podświetlane przyciski (włącznik i powrót do bazy). Oczywiście ze względu na aplikację i pilota więcej nie potrzeba, ale pod względem inteligentnego domu ogranicza to model do użytkowników Androida.

Hykker Navi Space sprząta powierzchnie przy pomocy trzech szczotek. Główna z gumowymi wkładkami jest wspierana przez dwie boczne, które pomagają posprzątać krawędzie i trudniejsze miejsca. Producent gwarantuje, że odkurzacz zassie również sierść zwierząt. W razie gdyby wymagane było czyszczenie - przy pomocy systemu łatwego mocowania “Easy Click” nabywca szybko się z nim upora.

Hykker Navi Space w salonie

Robot automatyczny z Biedronki jest w stanie sprzątać nawet przez 100 minut dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 2 amperogodzin. Sam też wróci do stacji bazowej, aby się naładować.

Wspomniane 100 minut dotyczy pewnie trybu eco. W nim zmniejsza się siła ssania i ilość obrotów szczotek sprzątających. Oprócz tego są trzy inne tryby - automatyczny (robot sam analizuje pomieszczenie i dobiera parametry), normalny, jak i turbo. Producent sugeruje, że we wszystkich maszyna nie przekroczy 65 decybeli hałasu.

Produkt będzie można nabyć w sieci sklepów Biedronka już od najbliższego czwartku 2 kwietnia. Pozostanie na półkach do 15 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Ma kosztować 449 złotych, co plasuje go poniżej najtańszych odkurzaczy automatycznych do 1000 złotych.

Źródło: Myphone.pl

blog comments powered by Disqus
Biedronka kusi do wyjścia z kwarantanny - Robotem sprzątającym Hykkera