PODPOWIEDZI:

Bateria nowego iPhone’a SE nie wytrzyma nawet dnia!

Bateria nowego iPhone’a SE nie wytrzyma nawet dnia!

Najnowszy model telefonu marki Apple miał być bardzo udanym powrotem do tworzenia przez firmę kompaktowych smartfonów. Telefon posiada ekran o przekątnej 4,7 cala i jak na produkt z logiem nadgryzionego jabłka jest całkiem tani - ceny zaczynają się od 399 dolarów. Wydawać by się mogło, że to strzał w dziesiątkę. Niestety, nowy iPhone ma jedną bardzo poważną wadę.

Zalety iPhone’a SE

Nie da się ukryć, że nowy kompaktowy smartfon ma swoje zalety - jak wiele innych produktów tej marki. Tak więc decydując się na SE z 2020 roku, masz pewność, że będzie to sprzęt naprawdę wydajny z systemem operacyjnym, który wspierany będzie jeszcze przez długie lata. To pierwsze ma zapewnić chip znany z 11 serii iPhone’ów i 3 GB RAM-u. Nie należy martwić się więc płynnością lub oprogramowaniem. Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić iPhone'a SE 2020, mamy na to odpowiedź.

Tragiczna bateria

Zaraz po premierze pojawiły się głosy mówiące, że zastosowana w nowym modelu SE wbudowany akumulator o pojemności 1821 mAh będzie zwyczajnie za słaby. Entuzjaści żyli jednak nadzieją, że telefon bez ładowania wytrzyma choć jeden dzień. W serwisie YouTube pojawił się film, który testuje ten produkt. Świeży iPhone wypada bardzo źle - 3 godziny i 46 minut. Dokładnie tyle czasu ma użytkownik przy ciągłym korzystaniu, zanim przed oczyma zobaczy czarne tło i logo firmy informujące o rozładowanej baterii.

grafika promująca smartfony marki Apple

Żywotność nigdy nie była mocną stroną smartfonów Apple’a. Tak słaby wynik może jednak szokować. To nieco ponad połowa czasu, który wytrzyma ostatni iPhone 11 - a i te niecałe 7 godzin nie jest wybitnym rezultatem. Rozwiązaniem problemu mogłoby być zamontowanie akumulatora o większej pojemności. To nieznacznie podniosłoby wagę i rozmiar telefonu, oferując jednak ogromne korzyści.

Jakie jest wasze zdanie na temat produktów marki Apple? Podzielcie się w sekcji komentarzy!

Źródło: youtube.com

Sprawdź jeszcze:

blog comments powered by Disqus
Bateria nowego iPhone’a SE nie wytrzyma nawet dnia!