PODPOWIEDZI:

Hulajnoga elektryczna Fiat dla klientów sieci Plus

Hulajnoga elektryczna Fiat dla klientów sieci Plus

Sieć telefoniczna Plus wprowadziła do swojej oferty, przeznaczonej zarówno dla stałych oraz nowych klientów, hulajnogę elektryczną Fiat F500-F85. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 350W, akumulator zapewniający zasięg nawet do 20 km na jednym ładowaniu, a także podwójny system hamowania.

Hulajnogę zamówimy wraz z wybranym przez nas abonamentem Plusa. Tak więc, np. w dwuletnim planie smartDOM, z opłatą abonamentową w wysokości 50 złotych oraz internetem LTE z limitem danych 60GB, za urządzenie płacić będziemy 73,99 złotych miesięcznie. Całkowity koszt opisywanego modelu wynosi 1765 złotych.

Model ten znajdziemy jednak w nieco niższej cenie w dużych sklepach z elektroniką. Przed zakupem warto więc przyjrzeć się naszemu zestawieniu hulajnóg elektrycznych.

Fiat F500-F85 sprawdzi się świetnie w mieście i może być alternatywą dla zajmujących dużo miejsca rowerów. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wadze (13,8 kg), a także możliwości szybkiego składania, hulajnoga przyda się podczas dojazdów do pracy lub rekreacyjnych weekendowych przejażdżek po parku.

Akumulator o pojemności 7500 mAh ładuje się przez około 3-4 godziny. Maksymalna prędkość rozwijana przez urządzenie wynosi 25 km na godzinę. O przejechanym dystansie i stanie baterii informuje nas wyświetlacz LED zamontowany na kierownicy. W pokonaniu przeszkód terenowych oraz wszelkich nierówności terenu pomogą duże i ogumione koła o średnicy 8,5 cala. Na wyposażeniu urządzenia znajdują się też przednie i tylne światła

Dodajmy, że hulajnoga została okraszona charakterystycznym logiem legendarnego samochodu Fiat 500 i została zaprojektowana z dużą dbałością o wygląd zewnętrzny. Producent oferuje urządzenie w trzech kolorach (czarny, biały i czerwony). Z Fiata skorzystają dzieci od dziesiątego roku życia, a także osoby, których waga nie przekracza 140 kilogramów.

Źródło: Plus

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Hulajnoga elektryczna Fiat dla klientów sieci Plus