PODPOWIEDZI:

Days o Play – Ruszyły promocje na gry i akcesoria do PlayStation 4

Days o Play – Ruszyły promocje na gry i akcesoria do PlayStation 4

Jak co roku, pod koniec maja i na początku czerwca, w PlayStation Store oraz sklepach stacjonarnych ruszyły promocje na gry i akcesoria przeznaczone dla PlayStation 4. Przecenione zostały największe konsolowe hity, kod na roczny abonament PlayStation Plus oraz zestawy okularów PlayStation VR.

Days of Play to promocja, która towarzyszy zazwyczaj gorącemu okresowi w branży przypadającemu na rozpoczynające się wówczas targi E3. Chociaż impreza została odwołana w tym roku, Sony nie zrezygnowało z dużych przecen.

W tegorocznej odsłonie promocji wzięły udział duże polskie markety i sklepy, takie jak RTV Euro AGD, MediaExpert, Neonet, Media Markt, Avans, Electro, OleOle, czy Empik, a także mniejsi sprzedawcy skupiający się wyłącznie na asortymencie gamingowym. Wyprzedaż Days of Play trwa od 25 maja do 7 czerwca.

Gogle PlayStation VR

Zestawy PS VR

Sony przeceniło oba dostępne w sklepach zestawy gogli wirtualnej rzeczywistości do PlayStation 4.

W skład startowego pakietu PlayStation VR Pack, dostępnego w cenie 899 złotych (poprzednio 1299 zł), wchodzą gogle PS VR i niezbędna do ich działania kamera, a także gra PlayStation VR Worlds. Za 999 zł kupimy z kolei zestaw PlayStation VR Mega Pack. Poza goglami zawiera on komplet słuchawek, kamerę oraz kod pozwalający na pobranie pięciu gier: The Elder Scrolls V: Skyrim VR, Astro Bot: Rescue Mission, Resident Evil 7 Biohazard, PlayStation VR Worlds oraz Everybody's Golf. Sugerowana cena pakietu przed promocją wynosiła 1449 zł.

Abonament PlayStation Plus

Playstation Plus

W sklepach znajdziemy także promocyjną ofertę na kod pozwalający aktywować roczny abonament usługi PlayStation Plus. Został on przeceniony o 30 procent, z 240 na 168 złotych. Subskrypcja PlayStation Plus pozwala nam na zabawę online na PlayStation 4, udostępnia nam też wirtualny dysk w chmurze, na którym przechowujemy save'y, oraz co miesiąc pozwala pobrać dwie pełne wersje produkcji wybranych przez Sony.

Gry na PlayStation 4

Gry na PlayStation 4

W ramach promocji obniżono ceny wielu pudełkowych produkcji na PlayStation 4. Wśród nich znalazły się hity, takie Death Standing, Days Gone, God of War, Detroid Become Human, Marvel’s Spider-Man, Uncharted 4: Kres Złodzieja czy The Last of Us Remastered.

Pełna lista pudełkowych wersji gier biorących udział w promocji wraz z cenami:

Część z wymienionych tytułów będzie dostępna podczas wyprzedaży w podobnej cenie również w PlayStation Store.

Źródło: PlayStation

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Days o Play – Ruszyły promocje na gry i akcesoria do PlayStation 4