PODPOWIEDZI:

Wszystkie zwiastuny z Ubisoft Forward - Poznajcie gry nowej generacji

Wszystkie zwiastuny z Ubisoft Forward - Poznajcie gry nowej generacji

Z racji braku E3 prezentacja najważniejszych tytułów Ubisoftu odbyła się online. Na konferencji Ubisoft Forward poznaliśmy wiele tytułów. Nie zabrakło kontynuacji popularnych serii, ale znalazło się też miejsce dla nowych tytułów. Wszystkie zobaczycie w naszym tekście.

Ubisoft podczas konferencji podkreślał ważną rolę społeczności budującej gry. Nie zabrakło statystyk, w tym chwalenia się 60 milionami graczy Rainbow Six: Siege. Widać jednak, że firma skupia się na sprawdzonych markach, a nowości pokazała stosunkowo niewiele. 

Gry z konferencji Ubisoft Forward

Przy okazji zbliżającej się nowej generacji warto pokazać kilka tytułów, które ją otworzą:

 • Assassin's Creed: Valhalla otrzymał zwiastun z rozgrywką. Zobaczyliśmy przykładowych przeciwników, a wśród nich potężnych bossów. Wygląda na to, że w walkach co niektórzy będą w stanie atakować nas grupowo, choć wygląda to na oskryptowane akcje. Gra ukaże się w grudniu 2020 roku. 

 • FarCry 6 powraca w nowym otoczeniu. Tym razem znajdziemy się w epicentrum rewolucji w kraju Ameryki Łacińskiej. Głównym złoczyńcą będzie "El Presidente", w którego wcielił się aktor znany z Breaking Bad (Gus Fringe) - Giancarlo Esposito. Gra zaoferuje także przepustkę sezonową z dostępem do DLC. Premiera 18 lutego. Poza zwiastunem dostaliśmy też materiał z filmową sekwencją tytułową.

 • Hyper Scape to dynamiczny sieciowy shooter Ubisoftu. Najnowszy Battle Royale stawia na charakternych bohaterów poruszających się po futurystycznych ulicach Neo Arkadii. Nie tylko strzelanie, ale i umiejętność przemieszczania się oraz korzystania z umiejętności (hacków) zaważą o wygranej w bitwie dla stu graczy (lub 33 zespołów). Beta Hyper Scape jest dostępna bezpłatnie

 • Podczas konferencji zobaczyliśmy więcej rozgrywki z Watch Dogs: Legion. Założenia gry są proste - tworzymy ruch oporu z DedSec, które nie chce, by Londyn przejęła złowieszcza korporacja Albion oraz przestępcy pod przewodnictwem Mary Kelley. W grze zarekrutujemy każdego londyńczyka, a dzięki temu uzyskamy dostęp do unikatowych cech postaci. Gra ukaże się 29 października.

Obserwuj Videotesty.pl na Google News!

 • Ghost Recon: Breakpoint - Opór to wydarzenie trwające między 16 a 29 lipca. W nim gracze powalczą wespół z ruchem oporu o wolność Aruoi. Wydarzenie odbędzie się na żywo, a jego kolejne etapy mają zależeć od postępu graczy. Gra otrzyma także towarzyszy sztucznej inteligencji. Dzięki temu jej etapy rozegramy bez udziału innych graczy.

 • Uniwersum Toma Clancy'ego rozszerza się o grę... mobilną. Tom Clancy's Elite Squad to zespołowa gra taktyczna w rzucie izometrycznym. Nie zabraknie wyboru klas oraz ikonicznych postaci z gier na bazie prozy Clancy'ego. Gra zadebiutuje 28 sierpnia na Androidzie i iOS.

 • Na konferencji zapowiedziano też udostępnienie Brawlhalli na urządzenia mobilne. Pojawi się crossplay między Androidem i iOS, a także dedykowane opcje zmiany przycisków i ustawień w grze pod swoje potrzeby. Rozgrywka opiera się na walce na arenach 2D, czym przypomina nieco Super Smash Bros. Gra pojawi się w wersji mobilnej 6 sierpnia. 

 • Nie zabrakło także wydarzenia dla Just Dance 2020. Tym razem klimaty wewnątrz gry zdominuje synthpop i stylistyka lat 80. Grę możecie sprawdzić w bezpłatnym demie. 

 • Ponadto podsumowano lata działalności gier. Twórcy Rainbow Six: Siege zwrócili się do społeczności, dziękując jej za wyrozumiałość przez ostatnie lata i sukcesy. 

 • To samo zrobili twórcy The Crew 2. Gra dwa lata po premierze otrzyma kolejne ulepszenia oraz zmianę kosmetyki. Tu także pojawi się wątek szalonych lat 80.

 • Pozytywnymi komentarzami podzielili się także twórcy Might and Magic Era of Chaos. Gra mobilna korzysta z dziedzictwa serii i w opinii graczy jest naładowana nostalgią. W każdej chwili można ją pobrać na iOS oraz Androida. 

Ubisoft nadal nie mówi za wiele o Gods and Monsters, ani nie pokazał wiele nowych marek podczas konferencji. Po wydarzeniu ceny akcji firmy spadły o 6 euro i obecnie oscylują w granicy 70 za jedną.

Przeczytaj także: 


Źródło: Ubisoft

blog comments powered by Disqus
Wszystkie zwiastuny z Ubisoft Forward - Poznajcie gry nowej generacji