PODPOWIEDZI:

Ten monitor LG ma rozdzielczość 4K i cenę 4K. Kupisz?

Ten monitor LG ma rozdzielczość 4K i cenę 4K. Kupisz?

Firma LG zapowiedziała kolejny gamingowy monitor 27 cali z dobrze przyjętej i ocenianej serii UltraGear. Jako pierwszy model w swej kategorii oferuje on czas reakcji na poziomie 1 ms przy obsługiwanej rozdzielczości 4K i matrycy Nano IPS.

Zapowiedziany przez koreańskiego producenta monitor LG 27GN950 stworzony jest z myślą o najbardziej zapalonych graczach, którzy dysponują zasobnym portfelami i mogą sobie pozwolić na zabawę w najwyższych rozdzielczościach. Urządzenie zostało wykonane w stylistyce i formie zbliżonej do poprzednich modeli z serii UltraGear, która może pochwalić się świetnymi ocenami krytyków oraz kupujących.

Ekran LG 27GN950 o przekątnej 27 cali wyposażony jest w matrycę Nano IPS. Obsługuje ona rozdzielczość 4K UHD z 98-procentowym pokryciem przestrzeni barwowej DCI-P3, kontrastem statycznym 1000:1 oraz jasnością 400 cd/m². Na uwagę zasługuje czas reakcji monitora, który według zapewnień producenta wynosi zaledwie 1 ms. Kluczowa dla graczy maksymalna częstotliwość odświeżana to 144 Hz. Jest ona dodatkowo regulowana dzięki pełnemu wsparciu dla technologii NVIDIA G-Sync i FreeSync 2.

Oświetlenie Sphere Lighting 2.0 reaguje na obraz oraz dźwięk gier

W miejscu, w którym ekran łączy się z podstawą, zamontowane zostały mocne lampki LED RGB. Oświetlenie Sphere Lighting 2.0 posiada dodatkowe funkcje synchronizacji z wyświetlanym obrazem lub dźwiękiem, reagując w czasie rzeczywistym na to, co widzimy lub słyszymy podczas zabawy.

Z tyłu urządzenia znalazły się także dwa porty HDM, jeden DisplayPort, wejście słuchawkowe oraz dwa złącza USB 3.0. Ważąca dwa kilogramy regulowana noga urządzenia jest odłączana, a monitor możemy zawieść w razie potrzeby także na ścianie.

LG 27GN950 to kolejny monitor producenta z gamingowej serii UltrGear

Monitor LG 27GN950 zadebiutuje nad Wisłą 20 sierpnia. Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w cenie 3999 złotych. Zamówienia możemy składać w oficjalnym polskim sklepie LG lub na X-Kom.pl i Morele.net. W ramach promocji, kupując monitor przed premierą otrzymamy także za darmo bezprzewodowe słuchawki SteelSeries Arctis 1.

Źródło: LG

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Ten monitor LG ma rozdzielczość 4K i cenę 4K. Kupisz?