PODPOWIEDZI:

Logitech zaskakuje krzesłem gamingowym za 6000 złotych

Logitech zaskakuje krzesłem gamingowym za 6000 złotych

Logitech wchodzi z hukiem w kolejny segment akcesoriów gamingowych, przedstawiając światu swoje pierwsze krzesło dla graczy. Ekskluzywny i niezwykle drogi fotel powstał we współpracy z renomowaną firmą Herman Miller, zajmującą się produkcją najwyższej jakości sprzętu biurowego.

Krzesło Herman Miller X Logitech G Embody Gaming Chair, którego sugerowana cena wynosi 1495 dolarów (ok. 5850 złotych), jest najnowszym produktem z linii Logitech G. W jej skład wchodziły do tej pory myszki, klawiatury i słuchawki zaprojektowane z myślą o potrzebach graczy, ale Logitech powoli zdecydowanie zaczyna wchodzić w kolejne segmenty tego lukratywnego rynku.

Herman Miller X Logitech G Embody Gaming Chair oferuje w sumie siedem punktów regulacji. Gwarantują one, że będziemy siedzieć cały czas w optymalnej i jak najzdrowszej pozycji. Poza zmianą wysokości zmodyfikujemy też dowolnie między innymi szerokość i głębokość siedziska oraz pozycję podłokietników.

Warto podkreślić, że gąbka siedziska została wykonana z materiału zawierającego miedziane włókna, które pomagają regulacji temperatury. Jej specyficzna budowa dodatkowo dba o równy rozkład ciężaru ciała użytkownika, bez względu na pozycję, w jakiej się aktualnie znajduje.

Projektanci krzesła Herman Miller X Logitech GEmbody Gaming Chair uniknęli też typowego gamingowo-rajdowego designu, z którego znanych jest większość krzeseł dla miłośników elektronicznej rozrywki. Z przodu fotel wygląda dość gustownie i niepozornie. Dopiero z tyłu atakuje nasze oczy intensywnym niebieskim kolorem, którym oznaczone są inne produkty Logitech G. Wrażenie robi też oryginalna konstrukcja oparcia wykonana z aluminium i nylonu.

Krzesło firmy Logitech prezentuje się od frontu niezwykle niepozornie

Fotel przygotowany został w bliskiej współpracy z inżynierami, lekarzami i innymi specjalistami z amerykańskiej firmy Herman Miller, oferującej wysokiej jakości krzesła biurowe. Dodajmy, że szczegółowe informacje o ergonomii oraz o tym, jak zachować poprawną pozycję podczas siedzenia, zawarliśmy w naszym poradniku kupna foteli i krzeseł biurowych. Na stronie radzimy także, czy w ogóle warto kupić fotel gamingowy.

Źródło: Herman Miller

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Logitech zaskakuje krzesłem gamingowym za 6000 złotych