PODPOWIEDZI:

Huawei Watch GT 2 Pro – Premiowy smartwatch w sprzedaży we wrześniu

Huawei Watch GT 2 Pro – Premiowy smartwatch w sprzedaży we wrześniu

Huawei Watch GT 2 Pro to przedstawiony podczas konferencji HDC 2020 najnowszy smartwatch chińskiego producenta, który przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie zbudowane zostało z wysokiej klasy materiałów oraz wyposażone w wiele ciekawych funkcji.

Zegarek udostępniony zostanie w dwóch wariantach – Classic i Sport. Różnią się one między sobą wykończeniem oraz rodzajem używanego zapięcia. Model Classic posiada gustowny skórzany pasek, natomiast przeznaczona dla aktywnych wersja Sport może pochwalić się zapięciem z tworzywa sztucznego (silikon).

Oba modele posiadają tę samą tytanową obudowę oraz kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala, wyświetlający obraz w rozdzielczości 454 na 454 pikseli, który chroniony jest przez niezwykle wytrzymałe szafirowe szkło. Producent gwarantuje, że solidne wykonanie urządzenia gwarantuje jego całkowitą wodoodporność. Bez obawy zanurkować mamy z nimi nawet na głębokość 50 metrów.

Smartwatch może monitorować jakość naszego snu, całodzienny poziom stresu oraz zawartość tlenu we krwi. Poza tym oferuje też pogramy dla ponad 100 różnych ćwiczeń i aktywności, a także na bieżąco odświeżane informacje o pogodzie, wschodzie lub zachodzie słońca, fazach księżyca oraz aktualnej pozycji gwiazd. Urządzenie posiada moduł GPS, który na jednym ładowaniu działa nieprzerwanie przez 30 godzin. Zegarek ładujemy indukcyjnie. Przy standardowym wykorzystaniu urządzenia jego pełna bateria ma wystarczyć na co najmniej dwa tygodnie pracy.

Huawei Watch GT 2 Pro

GT 2 Pro będzie flagowym produktem w katalogu smartwatchy chińskiej spółki i ma być sprzedawany wraz ze wprowadzonymi w ubiegłym roku modelami Huawei Watch GT 2 i Huawei Watch GT 2e. Jego sugerowana cena w Europie wyniesie 349 euro (ok. 1575 złotych) w wersji Classic oraz 329 euro (ok. 1485 złotych) w edycji Sport. Premiera obu wariantów GT 2 Pro na Starym Kontynencie wyznaczona została na koniec tego miesiąca.

Źródło: Huawei

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Huawei Watch GT 2 Pro – Premiowy smartwatch w sprzedaży we wrześniu