PODPOWIEDZI:

Xbox Series X i S – Polskie pre-ordery otwarte

Xbox Series X i S – Polskie pre-ordery otwarte

W polskich sklepach można już oficjalnie składać zamówienia przedpremierowe na nadchodzące konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Oba systemy pojawią się nad Wisłą 10 listopada, a więc na tydzień przed debiutem PlayStation 5.

W przeciwieństwie do PlayStation 5, które przez niecierpliwych graczy zostało wykupione u większości krajowych sprzedawców, na razie nie powinno być większych problemów z dostępnością pre-orderów dla nowych Xboksów.

Mniejsze zainteresowanie konsumentów nowymi systemami Microsoftu wynika wprost ze słabszej pozycji, jaką marka cieszy się w Europie. Jeżeli chodzi o konsole, Stary Kontynent jest w tej chwili bezapelacyjnie zdominowany przez produkty Sony i Nintendo.

Xbox Series X zamówimy w największych polskich marketach z elektroniką, takich jak RTV Euro AGD oraz Media Expert, w cenie 2249 złotych. Za Xboksa Series S, a więc słabszą wersję konsoli, która pozbawiona jest napędu optycznego oraz wsparcia dla grafiki wyświetlanej w rozdzielczości 4K, zapłacimy 1349 złotych, a więc mniej niż za jeszcze dostępne zestawy PlayStation 4 z jedną lub dwoma grami.

W przedsprzedaży znajdują się też atrakcyjne zestawy z grami i dodatkowymi akcesoriami:

Warto dodać, że market RTV Euro AGD prowadzi specjalną akcję, która ma zagwarantować, że naszą zamówioną konsolę otrzymamy już w dniu jej premiery. Dokonując przedpłaty w wysokości 100 złotych, na tydzień przed premierą obu systemów będziemy mogli wybrać miejsce dostawy, mając pewność, że bez przeszkód trafią one na czas.

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Xbox Series X i S – Polskie pre-ordery otwarte