PODPOWIEDZI:

Designerska wersja robota Roomba s9+ od Anny Halarewicz

Designerska wersja robota Roomba s9+ od Anny Halarewicz

Znana polska ilustratorka modowa Anna Halarewicz przygotowała swoją własną designerską wersję robota sprzątającego Roomba s9+. Powstał on we współpracy z producentem urządzenia, którym jest amerykański iRobot.

Jedyna w swoim rodzaju wersja Roomby s9+ trafi na specjalną licytację, z której zyski wesprą największy w Polsce program charytatywny. To druga odsłona akcji, na którą wpadła firma DLF, a więc rodzimy dystrybutor produktów iRobot. W ubiegłorocznej edycji za dwukrotność standardowej ceny detalicznej wylicytowano robota Roomba i7, którego obudowa została ozdobiona grafiką Mateusza Sudy.

Projekt Anny Halarewicz został wybrany spośród trzech propozycji przygotowanych przez autorkę, na które można było oddać głos w internetowym plebiscycie zorganizowanym w mediach społecznościowych.

Roomba s9+ to wielozadaniowy odkurzacz automatyczny, których popularność mimo wysokiej ceny systematycznie rośnie w naszym kraju. Jest to najnowszy model w katalogu iRobota, który posiada zaawansowane czujniki i oprogramowanie współpracujące z dedykowaną aplikacją mobilną. Pozwala ono odnaleźć się robotowi w domu i swobodnie manewrować pomiędzy rożnymi pomieszczeniami podczas wykonywania zaprogramowanej pracy.

Producent zamontował w odkurzaczu efektywny filtry odsiewający pyłki, zarodniki pleśni oraz roztocza kurzu. Dzięki stacji dokującej urządzenie samodzielnie opróżnia swój zbiornik, dzięki czemu działa bez żadnego nadzoru nawet przez kilka tygodni.

Źródło: iRobot

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Designerska wersja robota Roomba s9+ od Anny Halarewicz