PODPOWIEDZI:

Nowe obudowy od MSI wkraczają na rynek!

Nowe obudowy od MSI wkraczają na rynek!

Jeśli składasz nowy zestaw komputerowy do gamingu i poszukujesz pancerza dla swojego sprzętu, nowe produkty od MSI na pewno przykują Twoją uwagę. 10 listopada zadebiutowały bowiem dwie obudowy typu mid-tower z serii Sekira 100.

Mowa o MSI Sekira 100P oraz MSI Sekira 100R. Ceny produktów w dniu premiery to kolejno 429 oraz 489 złotych.

Specyfikacja tych obudów komputera jest praktycznie taka sama. Oferują możliwość zamontowania najbardziej popularnego typu płyty głównej - ATX, a także microATXmini-ITX i EATX. Bez problemu, zmieścisz w nich swój gamingowy zestaw, z kartą graficzną długą nawet na 34 centymetry i chłodzeniem procesora o maksymalnej wysokości 17 centymetrów.

Obudowy cechują 4 wentylatory, z możliwością rozbudowy do 6, czy możliwość instalacji chłodzenia wodnego, zapewniając tym samym efektywny system chłodzenia podzespołów. Do tego wyposażone są w trzy filtry przeciwpyłowe montowane na magnesy, dzięki którym nie będziesz się musiał martwić o kurz w środku obudowy.

Obudowy MSI MPG Sekira 100P i 100R

Najważniejszą różnicą pomiędzy tańszym modelem 100P a 100R są wentylatory ARGB. Z ich pomocą możesz dowolnie dostosować kolor wyświetlany przez obudowę, co będzie szczególnie przydatne podczas nocnych sesji z twoim PC-tem. Poza tym droższa wersja 100R posiada dodatkowy elegancki panel z przyciemnianego szkła z przodu obudowy.

Solidnie wykonane i wydajne produkty od MSI z pewnością są dobrym kandydatem dla Twojego nowoczesnego zestawu komputerowego, a także poważnym zawodnikiem w rankingu obudów komputerowych.

Obudowy od MSI wpadły Ci w oko? Daj znać w komentarzu!

Źródło: MSI Polska

Dowiedz się więcej:

blog comments powered by Disqus
Nowe obudowy od MSI wkraczają na rynek!