PODPOWIEDZI:

Nowy gamingowy headset AORUS H1 od Gigabyte

Nowy gamingowy headset AORUS H1 od Gigabyte

Gigabyte zaprezentował swój najnowszy gamingowy headset AORUS H1. Do jego zalet należy między innymi wsparcie dla standardu dźwięku przestrzennego 7.1 oraz interesujący design z podświetleniem RGB.

Słuchawki nauszne AORUS H1 wchodzą w skład linii akcesoriów oraz sprzętu Gigabyte'a przeznaczonej dla zapalonych graczy, wśród których znajdziemy między innymi monitory oraz gamingowe myszki. Cena headsetu nie jest jeszcze znana, wiemy jednak, że zadebiutuje on w sklepach na początku przyszłego roku.

Specyfikacja Gigabyte AORUS H1

Gigabyte AORUS H1 może pochwalić się wysokiej jakości przetwornikami o średnicy 50 milimetrów. Zapewniają one wyraziste oraz mocne brzmienie, świetnie sprawdzające się w najnowszych grach. Urządzenie współpracuje w pełni ze standardem dźwięku przestrzennego w formacie 7.1.

Mikrofon headsetu wyposażony został w system redukcji szumów otoczenia (ENC), który automatycznie usuwa wszelkie zakłócenia wpływające na jakość rejestrowanego głosu. Kabel połączeniowy USB wyposażony jest w pilota z przyciskami do regulacji głośności, mikrofonu oraz podświetlenia.

Gigabyte AORUS H1 dostepny będzie w klepach w przyszłym roku

Design Gigabyte AORUS H1

Headset zbudowany został na podstawie lekkiej metalowej konstrukcji. Projektanci postawili przede wszystkim na wygodę i ergonomię, o którą dba elastyczna opaska, a także duże nauszniki ze sztucznej skóry. Dodatkowo sprzęt jest podświetlany za pomocą kolorowych diod LED, które możemy modyfikować (barwa i animacje) dzięki dołączonemu oprogramowaniu.

Źródło: Gigabyte

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Nowy gamingowy headset AORUS H1 od Gigabyte