PODPOWIEDZI:

Oczyszczacz powietrza za darmo i inne promocje Sharp

Oczyszczacz powietrza za darmo i inne promocje Sharp

Polski dystrybutor produktów marki Sharp przygotował kilka specjalnych ofert promocyjnych dla osób, które do końca tego roku zdecydują się na zakup oczyszczaczy powietrza producenta. Poza zniżkami i przedłużoną gwarancją na klientów czekają także darmowe przenośne oczyszczacze powietrza i blendery.

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że jakość powietrza w naszym kraju nie należy do najlepszych. Globalna pandemia dodatkowo wzmocniła nasze zainteresowanie tym, czym na co dzień oddychamy w zamkniętych pomieszczeniach.

Nie dziwne więc, że coraz więcej Polaków sięga po oczyszczacze powietrza, instalując je w domach oraz biurach. Firma Vestel, odpowiadająca za dystrybucję produktów Sharp w naszym kraju, przygotowała specjalną promocję dla osób zainteresowanych kupnem tych urządzeń.

Oczyszczacz i jonizator powietrza UJGC20 za darmo

Darmowy oczyszczacz Sharp otrzymamy w prezencie kupując produkty objęte promocją

Pierwsza promocja przygotowana przez Vestel skierowana jest do osób, które zdecydują się na oczyszczacze powietrza Sharp KIG75, FPJ60 lub FPJ80. W prezencie otrzymają przenośny oczyszczacz i jonizator UJGC20. Przed decyzją o zakupie warto zapoznać się naszą recenzją modelu KI-G75 oraz sprawdzić ranking oczyszczaczy.

Sharp UJGC20 to niewielkie urządzenie wielkości kubka do kawy przeznaczone do użytku osobistego. Możemy postawić je w samochodzie lub na biurku, podnosząc jakość powietrza w najbliższym otoczeniu. Podobnie jak pełnowymiarowy odpowiednik, sprzęt usuwa zarodniki pleśni, wirusy, roztocza, bakterie oraz inne szkodliwe alergeny. Podnosi przy tym poziom nawilżenia skóry i odświeża powietrze dzięki generatorowi jonów.

EcoLife AirSensor w cenie 99 złotych

Sensor EcoLife kupimy z dużą zniżką wybierając proukty objęte promocją

Kolejna promocja skierowana jest do klientów, który kupią oczyszczacze Sharp KCA50EUW, KCA50EUB lub KCA60EUW. Automatycznie otrzymają możliwość zamówienia sensora powietrza w promocyjnej 99 złotych (jego sugerowana cena detaliczna to 499 złotych).

EcoLife AirSensor to sprzęt zaprojektowany przez naukowców z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Urządzenie precyzyjnie mierzy stężenie najbardziej szkodliwych pyłów (PM2.5 i PM10) oraz lotnych związków organicznych (VOC). Dodatkowo bada ono poziom wilgotności, temperaturę oraz ciśnienie powietrza. Sensorem sterujemy za pomocą dedykowanej mobilnej aplikacji.

Przedłużona gwarancja oraz darmowy blender

Blender Sharp gratis dodawany jest do wybranych prouktów obvjętych promocją

Kupując oczyszczacze Sharp KCA50EUW, KCA50EUB oraz KCA60EUW, otrzymamy z kolei blender sportowy Sharp SAFP202I wraz z przedłużoną trzyletnią gwarancją (po rejestracji na stronie www.gwarancjesharp.pl).

Ostatnia przygotowana promocja związana jest z gwarancją na wszystkie oczyszczacze powietrza Sharp. Standardowo producent zapewnia dwuletni okres serwisowy, ale w przeciągu trzech miesięcy od zakupu towaru istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia tego okresu o kolejne dwa lata. Dokonamy tego na przywołanej już witrynie www.gwarnacjesharp.pl. Decydując się na ten krok, Sharp dorzuci gratis jeszcze jeden dodatkowy rok, dając nam gwarancję w sumie na pięć lat.

Dodatkowa gwarancja Sahrp przeznaczona jest dla osób, które przedłużą podstawową gwarancję wybranych urządzeń

Szczegóły dotyczące wszystkich promocji oraz listę biorących w niej udział sklepów znajdziemy na polskiej stronie marki Sharp.

Źródło: Vestel

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Oczyszczacz powietrza za darmo i inne promocje Sharp