PODPOWIEDZI:

Lodówka Haier z próżniowym przechowywaniem żywności

Lodówka Haier z próżniowym przechowywaniem żywności

Firma Haier wprowadziła do sprzedaży w Polsce unikalną pięciodrzwiową chłodziarko-zamrażarkę, która jako jedyna na rynku posiada szufladę umożliwiającą próżniowe przechowywanie żywności. Według producenta pozostawione w niej produkty zachowują świeżość nawet do ośmiu razy dłużej.

Najnowsze urządzenie Haiera wchodzi w skład premiowej serii lodówek F+ HFF-750CGBJ, które zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Opisywany model przeznaczony jest do dużych kuchni. Jego wysokość wynosi bowiem 1,9 m, a szerokość 83 cm. Dzięki tym wymiarom maksymalna pojemność chłodziarki to aż 255 litrów, a zamrażarki 165 litrów, co w zupełności wystarczy każdej wieloosobowej rodzinie.

Ergonomiczny Design

Pięciodrzwiowa lodówka Haiera odznacza się eleganckim oraz ergonomicznym designem w kolorze czarnym. Dzięki specjalnej konstrukcji bez problemu otworzymy jej drzwi, nawet gdy sprzęt ustawiono w rogu pomieszczenia. Pozwala to ustawić lodówkę w odstępie zaledwie 20 mm od bocznych ścianek zabudowy kuchennej.

Przechowywanie próżniowe Haiera

Szuflada próżniowa Haiera pozwala znacznie dłużej zachować świeżość przeróżnych produktów w lodówce

Największą atrakcją urządzenia jest specjalna szuflada próżniowa (tzw. antioxidant box). Producent zapewnia, że zastępuje ona z powodzeniem nawet najdroższe plastikowe pudełka lub woreczki na żywność, przedłużając do ośmiu razy świeżość przechowywanych produktów. Powietrze z pojemnika usuwane jest prawie całkowicie za pomocą pompy próżniowej oraz specjalnego filtra, ograniczając tym samym ekspozycję produktów na tlen i spowalniając proces ich psucia się.

Dodajmy, że o jak najlepszy smak produktów w całej lodówce dba również system antybakteryjny ABT. Jest on oparty o filtr zbudowany z płytki z dwutlenku tytanu, a także światło ultrafioletowe. Oba elementy pracując w tandemie, mają usuwać 99,9 procent drobnoustrojów z wnętrza urządzenia.

Oszczędność energetyczna

Wszystkimi funkcjami urządzenia zarządzamy dzięki dotykowemu wyświetlaczowi LED. Ustawimy tutaj między innymi temperaturę chłodzenia w poszczególnych częściach lodówki. Haier gwarantuje przy tym niezwykle cichą pracę sprzętu oraz wysoką wydajność energetyczną (klasa A++), która pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Plusem jest też piętnastoletnia gwarancja na kompresor inwerterowy odpowiadający za proces chłodzenia.

Lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ dostępna jest w sieci sklepów Media Markt i EURO RTV AGD w cenie 16999 zł.

Źródło: Haier

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Lodówka Haier z próżniowym przechowywaniem żywności