PODPOWIEDZI:

Kupując pralkę oraz suszarkę Samsung, otrzymasz darmowy smartfon

Kupując pralkę oraz suszarkę Samsung, otrzymasz darmowy smartfon

Samsung przygotował nową promocję dla swoich klientów. Decydując się na zakup zestawu pralki i suszarki, otrzymamy w prezencie jeden z najnowszych smartfonów producenta. Akcja trwać będzie do końca lutego lub wyczerpania zapasów.

Promocja obejmuje wybrane modele suszarek, pralek oraz pralko-suszarek z nowej linii Samsunga AI Control wyszczególnione przez producenta. Wszystkie posiadają specjalny panel konfiguracyjny wykorzystujący sztuczną inteligencję. Zapamiętuje on preferencję użytkownika, by personalizować parametry prania i suszenia. Za jego pomocą pralka łączy się z suszarką i na podstawie wybranego programu sugeruje optymalną metodę suszenia.

Smartfony w prezencie

Decydując się na zakup zestawu pralki i suszarki, otrzymamy jeden z dwóch wybranych smartfonówSamsung Galaxy S20 FE lub Samsung Galaxy A51. Aby wziąć udział w akcji, która trwa od 31 stycznia do 28 lutego lub do chwili wyczerpania puli nagród, po zakupach musimy zostawić opinię na temat urządzeń na stronie samsung.pl lub na witrynie porównywarki cenowej. Powinniśmy dołączyć do niej hasztag #zestawdobrzepołaczony.

Pamiętajmy również, by zarejestrować transakcję na stronie promocyjnej w ciągu 14 dni od jej dokonania. Przy okazji musimy dostarczyć kopię rachunku, a także skan dowodu osobistego.

Kosz na pranie w prezencie

Darmowy kosz na pranie

Jeżeli kupimy jedynie pojedyncze urządzenie objęte promocją (pralka, suszarka lub pralko-suszarka), zamiast smartfona w nasze ręce trafi kosz na pranie holenderskiej firmy Brabantia. W tym wypadku także powinniśmy zarejestrować zakup na stronie promocyjnej oraz opublikować recenzję o zakupionym produkcie na stronie sklepu lub witrynie porównywarki cenowej. Koniecznie powinniśmy opatrzyć ją hasztagiem #wnajlepszymporządku.

Źródło: Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Kupując pralkę oraz suszarkę Samsung, otrzymasz darmowy smartfon