PODPOWIEDZI:

Sterowana głosem żarówka Realme w polskich sklepach

Sterowana głosem żarówka Realme w polskich sklepach

Do sprzedaży w Polsce trafiła inteligentna żarówka LED firmy Realme, którą możemy sterować głosem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Urządzenie oferuje światło w zakresie 16 milionów kolorów, a jego trwałość wynosi nawet 13 lat.

Realme znane jest w naszym kraju głównie za sprawą telefonów komórkowych, takich jak zrecenzowany przez nas Realme 7 5G. Istniejąca zaledwie od kilku lat na rynku spółka w swoim katalogu ma jednak wiele innych elektronicznych gadżetów, w tym wspomnianą żarówkę LED.

Urządzenie odznacza się mocą 9 W, która jest odpowiednikiem klasycznej 60-watowej żarówki. Do oświetlenia dużych pomieszczeń potrzebnych będzie więc co najmniej kilka sztuk Smart Bulb. Maksymalna długość życia diody LED to 25 tysięcy godzin.

Realme Smart Bulb rzuca zimne lub ciepłe światło o regulowanej temperaturze od 1700 Kelvinów do 6500 Kelvinów. Co więcej, nie jesteśmy ograniczeni tylko do białego światła. W zależności od nastroju lub potrzeb dzięki diodom RGB ustawimy jeden z 16 milionów kolorów. O odpowiedni nastrój zadba też opcja płynnego przyciemniania jasności bez zauważalnego efektu migotania.

Żarówka Realme może być sterowana głosem

Największą zaletą żarówki są oczywiście jej funkcje smart. Sprzęt łączy się z domową siecią Wi-Fi, a za jej pośrednictwem z mobilną aplikacją Realme Link. Z poziomu programu mamy dostęp do wszystkich ustawień sprzętu, a także pilota zdalnego sterowania. Po sparowaniu z usługami Google Home lub Amazon Alexa. Światłem Realme Smart Bulb sterować będziemy mogli również głosem, korzystając z inteligentnego głośnika lub smartfona.

Sugerowana cena Realme Smart Bulb to 79 złotych. Zerówkę kupimy w sklepach realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl.

Źródło: Realme

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Sterowana głosem żarówka Realme w polskich sklepach