PODPOWIEDZI:

Bezprzewodowe słuchawki Xbox od Microsoftu

Bezprzewodowe słuchawki Xbox od Microsoftu

Microsoft zapowiedział nowy bezprzewodowy headset słuchawkowy Xbox. Sprzęt został zaprojektowany od podstaw z myślą o wygodzie graczy i będzie współpracował z konsolami Xbox oraz komputerami PC z systemem Windows 10.

Właściciele konsol z rodziny Xbox One oraz Xboksów Series X / S mają do dyspozycji szeroki wachlarz rożnego rodzaju zestawów słuchawkowych. Mimo to Microsoft postanowił zaoferować graczom nowy headset, który oferuje znacznie większą wygodę oraz jakość dźwięku niż jego sprzedawane już od kilku lat standardowe przewodowe słuchawki dla Xboksa One.

Bezprzewodowy headset Xbox powstał w oparciu o lekcje, które Microsoft odrobił, przygotowując słuchawki dla przenośnych komputerów Surface. Urządzenie powstało z myślą o wygodzie i ergonomii użytkownika. Producent chwali się jego niezwykle lekką budową, pozwalającą uniknąć problemów podczas długich sesji z grami. O komfort dbają też duże skórzane nauszniki oraz podbijana poduszką regulowana opaska.

Na uwagę zasługuje także nowa konstrukcja mikrofonu, który posiada teraz system redukcji szumów oraz izolacji głosu z otoczenia. Na jednej ze słuchawek znajdziemy również wygodne pokrętło do regulacji głośności oraz balansu dźwięku.

Słuchawki komunikują się z konsolami Xbox, smartfonami i tabletami, a także komputerami PC przy pomocy standardowego połączenia Bluetooth. Ich dodatkową zaletą jest w tym przypadku możliwość komunikacji z dwoma urządzeniami na raz. Dzięki temu możemy np. odebrać połączenie telefoniczne, nie odrywając się do gry.

Maksymalny czas pracy headsetu to 15 godzin. Trzydzieści minut ładowania pozwala na granie oraz słuchanie muzyki przez około cztery godziny. Baterię urządzenia uzupełnimy maksymalnie w czasie około trzech godzin.

Headset zadebiutuje w sprzedaży 16 marca. Jego sugerowana cena to 99 dolarów (ok. 370 złotych).

Źródło: Microsoft Xbox

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Bezprzewodowe słuchawki Xbox od Microsoftu