PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Zmywarki Samsung w promocji z rocznym zapasem detergentów

Zmywarki Samsung w promocji z rocznym zapasem detergentów

Wybierając do końca kwietnia wybrane zmywarki Samsunga, otrzymamy roczny zapas detergentów do konserwacji oraz tabletek do mycia naczyń. Urządzenia objęte promocją kupimy w dowolnym sklepie na teranie Polski.

Promocja Samsunga przygotowana jest dla klientów nabywających nowe modele zmywarek Samsunga, w dniach od 15 lutego do 30 kwietnia tego roku. Obejmuje zarówno modele wolnostojące, jak i te przeznaczone do kuchennej zabudowy. Pełną listę urządzeń znajdziemy na oficjalnej stronie akcji.

Wypełniając wszystkie wymogi producenta (o czym poniżej) zawarte w regulaminie promocji, otrzymamy paczkę, w której znajdziemy 400 tabletek do zmywarki Somat Gold oraz 12 tabletek czyszczących Somat Gold Duo Machine Cleaner.

Z tych pierwszy korzystamy, myjąc naczynia. Drugi środek służy do regularnej konserwacji zmywarki. Usuwa on nieprzyjemne zapachy z jej wnętrza, a także nagromadzony tłuszcz, równocześnie przeciwdziałając tworzeniu się kamienia na dyszach, filtrze, pompie oraz wężach sprzętu. Jeżeli będziemy korzystać ze zmywarki średnio raz dziennie, detergenty z powodzeniem powinny wystarczyć nam na cały rok.

Aby otrzymać prezent, musimy poczynić kilka kroków. Po zakupie zmywarki, której nazwa została wyszczególniona na liście promocyjnej, w przeciągu 21 dni od chwili złożenia zamówienia musimy opublikować w internecie opinię na temat modelu, która opatrzona zostanie hashtagiem #użytkownikSamsung. Krótki opis sprzętu zamieścić można na stronie dodajkuchniblasku.pl, witrynie sklepu lub w jednej z popularnych porównywarek cenowych.

Następnie robimy zrzut ekranu z opublikowaną opinią i dołączamy do niego zdjęcia tabliczki z numerem seryjnym urządzenia, a także skan dowodu zakupu. Pliki te ładujemy do formularza zgłoszeniowego, korzystają z loginu do darmowego konta Samsunga, które jest niezbędne do dopełnienia formalności. Warto podkreślić, że formularz również obowiązkowo powinien zostać wysłany w przeciągu 21 dni kalendarzowych od zakupu zmywarki. Po weryfikacji danych w krótkim czasie trafi do nas paczka z detergentami.

Źródło: Samsung

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Zmywarki Samsung w promocji z rocznym zapasem detergentów