PODPOWIEDZI:

Co nowego w Bespoke? Samsung na CES 2022

Co nowego w Bespoke? Samsung na CES 2022

Co nowego w Bespoke? Wśród nowości przede wszystkim popularny na zachodzie typ lodówki. Samsung przy okazji CES 2022 przypomina również o tym, że powinniśmy wypatrywać odkurzacza pionowego, a także informuje o pralkach oraz suszarkach z designerskiej linii.

Rodzina Bespoke poszerzy się o nowe sprzęty - na dodatek nie tylko lodówki. To dość ważna informacja dla osób, którym zależy na kolorowym oraz designerskim wyglądzie domowego AGD. Modele tej linii nie należą do najtańszych, ale łączą nowoczesne rozwiązania z niebanalnym wyglądem. Teraz również w kategorii pralek, suszarek, a także odkurzaczy.

Zobacz też: Lodówki Samsung - Serce nowoczesnego mieszkania

Odkurzysz i wypierzesz - Nowe kategorie Bespoke

O odkurzaczu Samsung Bespoke Jet mogliśmy usłyszeć w zeszłym roku, ale teraz wiemy kiedy powinien się pojawić na naszym rynku. Firma informuje, że możemy spodziewać się designerskiego odkurzacza pionowego jeszcze w drugim kwartale 2022 roku. Czym charakteryzuje się ten sprzęt?

To seria Bespoke, więc po pierwsze chodzi o design. Model występuje w trzech kolorach - Midnight Blue, Misty White i Woody Green. Wybrana stylistyka warunkuje też wygląd stacji All-Iin-One Clean Station, która po zadokowaniu odkurzacza automatycznie opróżnia jego pojemnik na kurz oraz zaczyna go ładować. Odkurzacz ma moc ssącą na poziomie 210 watów, filtr wychwytujący do 99,999% drobinek kurzu i waży poniżej 2,5 kilograma.

Kolory Samsung Bespoke Jet

Samsung planuje też duet pralki oraz suszarki, wpisujących się w ideę Bespoke. To oznacza płaski design frontu i oczywiście różne kolory - w tym czarny i granatowy. Urządzenia mogą się ze sobą komunikować, po to aby dobrać automatycznie program suszenia do prania, a w dodatku uczą się użytkownika. To znaczy wzorców jego działań po to, aby w ramach Smart Dial na początku proponować najczęściej wybierane ustawienia. Funkcja AI OptiWash inteligentnie zoptymalizuje parametry prania.

Czarna wersja Samsung Bespoke pralka i suszarka

Nowa lodówka Bespoke? French Door

Tylko, że na naszym rynku Bespoke to przede wszystkim lodówki. Tutaj zasadniczą nowością jest wersja French Door. W wersji 4- i 3-drzwiowej, w głębokości dostosowanej do blatu lub nie, oraz w 12 kolorach i w dwóch wariantach, szklanym oraz stalowym. Nowe lodówki Samsung Bespoke można dostosować do potrzeb - jak zwykle.

Lodówka Samsunga French Door

Warto też podkreślić to, że będzie je można kupić w wersji wypakowanej najnowszymi rozwiązaniami firmy, takimi jak Beverage Center, czyli zaawansowaną komorą na napoje oraz dolewanie wody, a także z FlexZone - przestrzenią ze zmienną temperaturą, w której można chłodzić lub mrozić jedzenie.

Przy okazji Samsung chwali się produkowaniem wariantów lodówek z Family Hub, czyli szeregiem dodatków Smart zawartych w chłodziarko-zamrażarce, które ułatwiają organizację (poprzez ekran dotykowy wbudowany w drzwi lodówki), a także na 2022 roku pozwalą na przykład obsługiwać Samsung TV Plus, czyli serwis streamingowy

Kuchnia z lodówką Samsung Bespoke French Door Navy

W wybranych regionach w tym roku Family Hub pozwoli też na obsługę Alexy - asystenta głosowego Amazonu. Poprawie uległa też funkcja View Inside. Kamery odczytują dane z etykiet produktów i pomagają określić co zjeść pierwsze.

Źródła: Samsung.com, reviewed.com.

Sprawdź również inne informacje związane z CES 2022:

blog comments powered by Disqus
Co nowego w Bespoke? Samsung na CES 2022