PODPOWIEDZI:

TOP 5 MP4 za Mniej Niż 200 zł – Zabierz Ulubioną Muzykę ze Sobą

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1GRUNDIG MPIXX 1452GRUNDIG MPIXX 1452109 zł
2PHILIPS GoGEAR VIBE 4GBPHILIPS GoGEAR VIBE 4GB139 zł
3PHILIPS GoGEAR VIBE 8GBPHILIPS GoGEAR VIBE 8GB169 zł
4GRUNDIG MPIXX 1450GRUNDIG MPIXX 1450109 zł
5Sandisk Clip Sport 8GB BLUESandisk Clip Sport 8GB BLUE179 zł
TOP 5 MP4 za Mniej Niż 200 zł – Zabierz Ulubioną Muzykę ze Sobą

Jeśli kochasz muzykę i chcesz jej słuchać w każdym miejscu i czasie, odtwarzacz MP4 jest dobrym rozwiązaniem. TOP5 modeli odtwarzaczy MP4 pomoże ci wybrać urządzenie dostosowane do twoich potrzeb – za mniej niż 200 zł możesz już kupić bardzo wydajny, nowoczesny sprzęt.

Odtwarzacz MP4 to urządzenie, dzięki któremu Twoja ulubiona muzyka będzie zawsze pod ręką. Coraz pojemniejsze modele pozwalają na zmieszczenie szerokiej listy muzycznej, a dodatkowo producenci ciągle wyprzedzają się pod względem oferowania nowych funkcji, takich jak na przykład dyktafon.

Ranking 5 najlepszych modeli odtwarzaczy MP4, których cena nie przekracza 200 zł to powiązanie jakości z korzystną ceną – sprawdź sam!


TOP 5 MP4 DO 200 ZŁ

Przejdźmy do rozstrzygnięcia i przedstawienia wyników rankingu. Pierwsze miejsce objąłGRUNDIG MPIXX 1452 – nowoczesne urządzenie o przystępnej pojemności za niewielkie pieniądze. Na miejscu drugim znalazł się PHILIPS GoGEAR VIBE 4GB, a zaraz zanim ten sam model o większej pojemności, czyli PHILIPS GoGEAR VIBE 8GB. Miejsce czwarte i piąte to kolejno: GRUNDIG MPIXX 1450 oraz Sandisk Clip Sport 8GB BLUE. Poniżej znajdziesz opis każdego z nich.

GRUNDIG MPIXX 1452

MPixx 1452 firmy Grunding to ciekawy model za niewygórowaną cenę. Posiada spory kolorowy wyświetlacz mający 1,8 cala, dzięki czemu obraz jest wyrazisty. Pojemna pamięć 4GB zmieści natomiast do kilkuset utworów muzycznych, a więc całkiem duży zbiór muzyczny będziesz mógł zabrać ze sobą i cieszyć się nią wtedy, gdy tego zechcesz przez ok. 16h słuchając muzyki, a 4h odtwarzając video.

Podstawowy format obsługiwany przez urządzenie to MP3, ale obsługuje również AVI, BMP, JPEG, MKV, MPEG-1, MPEG-2, MTV, WAV, WMA oraz WMV. Jak możesz więc zauważyć, MPixx pozwala również na odtwarzanie plików wideo oraz graficznych. Mnogość funkcji takich jak dyktafon, ładowanie po podłączeniu do komputera, radio, FM, możliwość nagrywania dźwięku płynącego z radia, przeglądarka zdjęć oraz przeglądarka tekstu sprawia, że korzystanie z urządzenia jest bardziej praktyczne i użyteczne.

GRUNDIG MPIXX 1452

PHILIPS GoGEAR VIBE 4GB

Philips postawił na nową technologię FullSound, dbającą o ładne, wyraźne brzmienie słuchanej muzyki, które porównuje się do jakości dźwięku z płyty CD. FullSound daje możliwość uzyskania głębszych niskich tonów za pomocą cyfrowej obróbki sygnału (DSP).

Kolejna funkcja PHILIPS GoGEAR VIBE 4GB warta wspomnienia to SafeSound. Jeśli chcesz zapobiec ryzyka uszkodzenia słuchu, funkcja SafeSound będzie analizować poziom głośności dźwięku w odtwarzaczu. W momencie gdy zarejestruje negatywny wpływ poziomu głośności na słuch, automatycznie może go zmniejszyć.

Dodatkowo GoGear ma wydajny akumulator, który pozwala na słuchanie muzyki nawet do 20 godzin, a oglądania video do 4 godzin. Ten model zdecydowanie jest wart swojej ceny.

PHILIPS GoGEAR VIBE 4GB

PHILIPS GoGEAR VIBE 8GB

PHILIPS GoGEAR VIBE 8GB z pamięcią 8GB to urządzenie nieco droższe od swojego poprzednika, czyli PHILIPS GoGEAR VIBE 4GB, ale za to bardziej pojemne. Jeśli zatem wiesz, że 4GB to zdecydowanie za mało dla twojej kolekcji muzycznej to warto dopłacić i cieszyć się wyjątkowym odtwarzaczem z funkcją FullSound, Safe Sound, a także wyjątkowym programem Philips Songbird, który synchronizuje odtwarzanie muzyki z korzystaniem z innych funkcji, co jest bardzo wygodne.

PHILIPS GoGEAR VIBE 8GB

GRUNDIG MPIXX 1450

Kolejny MPixx w rankingu również może zachwycić. Posiada fantastyczny kolory wyświetlacz oraz pamięć wewnętrzną 4GB. Odtwarza pliki w formatach: BMP, MP3,WAV, WMA, AMV oraz JPG. Dla niektórych problemem może okazać się brak możliwości odtworzenia pliku .avi, ale do słuchania muzyki w zupełności się sprawdza. Za małą cenę możesz zyskać 16h muzyki bądź 4h przy odtwarzaniu video.

GRUNDIG MPIXX 1450

Sandisk Clip Sport 8GB BLUE

Sandisk proponuje nieco droższy odtwarzacz muzyki Sandisk Clip Sport 8GB BLUE skierowany do miłośników sportu i muzyki. Ładny i funkcjonalny wygląd to nie wszystko, co oferuje model Clip Sport 8GB. Jest to urządzenie o ładnym brzmieniu i dobrych słuchawkach – nastawiony przede wszystkim na odtwarzanie muzyki. Ma niewielki kolorowy wyświetlacz LCD – o przekątnej 1,44 cala Obsługuje formaty audio: AAC, FLAC, MP3, OGG, WAV i WMA.

Sandisk Clip Sport 8GB BLUE

Podsumowanie

Ranking 5 najlepszych odtwarzaczy MP4 za mniej niż 200 zł przedstawia najbardziej topowy sprzęt na rynku za niską cenę. GRUNDIG MPIXX 1452 objął prowadzenie jako optymalne rozwiązanie dla lubiących muzykę w drodze do pracy, podczas joggingu bądź podróżny. Pozostałe modele z uwagi na swoją specyfikację są równie atrakcyjne: PHILIPS GoGEAR VIBE w wersji4GB oraz 8GB wyróżnia się nowymi rozwiązaniami technologicznymi, a Sandisk Clip Sport 8GB BLUE to typowy odtwarzacz dla wszystkich aktywnych, którzy lubią muzykę.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 MP4 za Mniej Niż 200 zł – Zabierz Ulubioną Muzykę ze Sobą