PODPOWIEDZI:

TOP 7 Nawigacji Samochodowych z 7-calowymi Ekranami

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1GOCLEVER NAVIO 740GOCLEVER NAVIO 740299 zł
2MODECOM FREEWAY SX 7MODECOM FREEWAY SX 7339 zł
3NAVITEL E700NAVITEL E700349 zł
4SmartGPS SG775SmartGPS SG775629 zł
5Modecom SX 7.1Modecom SX 7.1379 zł
6Vordon 7Vordon 7284 zł
TOP 7 Nawigacji Samochodowych z 7-calowymi Ekranami

Jedziesz w daleką podróż samochodem w trasę, której nie znasz? Papierowe mapy to przeżytek, a małe sprzęty nawigacyjne są trudne w odczycie i obsłudze. Z tego powodu przedstawiamy TOP 7 nawigacji samochodowych z dużymi, jasnymi wyświetlaczami o 7-calowej przekątnej.

Każdy kierowca wie, jak ważna -zwłaszcza w długich i dalekich podróżach – jest dobra nawigacja samochodowa. Dzięki odpowiednio dobranemu do naszych potrzeb urządzeniu GPS możemy znacznie ułatwić sobie podróżowanie, a także skrócić czas poszukiwania miejsca docelowego, ominąć „korki” czy znaleźć najlepiej odpowiadającą nam drogę (np. tę bez dodatkowych opłat).

Jednym z ważniejszych elementów, na który powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu GPS jest jego wyświetlacz. Większość nawigacji wyposażone są w panele dotykowe, które znacznie ułatwiają ich obsługę podczas jazdy. Obok jasności i rozdzielczości ekranu, najważniejsza jest jego wielkość. Im więcej cali ma wyświetlacz, tym większy obszar wyświetlanej mapy oraz łatwiejsza obsługa urządzenia. Na ekranie o większej przekątnej dużo łatwiej jest np. wpisać nazwę ulicy czy zauważyć różne detale.

>>> ZOBACZ OFERTĘ NAJLEPSZYCH NAWIGACJI SAMOCHODOWYCH NA RYNKU!!! <<<

Czasy papierowych map i atlasów samochodowych już dawno za nami, a posługiwanie się w samochodzie GPSem wbudowanym w mały telefon nie należy do najwygodniejszych i najbezpieczniejszych, dlatego prezentujemy TOP 7 7-calowych nawigacji samochodowych.

1. GOCLEVER NAVIO 740 PL+EU

  W rankingach nawigacji króluje bardzo szybka, dokładna i prosta w obsłudze Navio 740. Urządzenie wyposażone jest w dokładne mapy Polski i Unii Europejskiej z darmową aktualizacją. W ich skład wchodzi aż 10 milionów ulic z numerami domu, 9 milionów kilometrów dróg i ponad 1500 000 Punktów Użyteczności Publicznej (stacje benzynowe, stacje transportu publicznego, kina, teatry, sklepy etc.). Przydatną jej funkcją są też na pewno zdjęcia miejsca docelowego, co jeszcze bardziej ułatwia nam dotarcie do niego. Nawigację tę wyróżnia na tle innych wbudowany odtwarzacz muzyczny, program do oglądania wideo i przeglądarkę zdjęć. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest 8 GB pamięci RAM oraz system operacyjny Windows 6.0, który pozwala na korzystanie z dodatkowych, unikalnych funkcji Całości dopełnia menu w różnych językach oraz wielojęzyczny lektor.

  Navio 740

  To także idealny produkt dla tych, dla których ważny jest wygląd zewnętrzny nawigacji, pasujący do wnętrza eleganckiego wnętrza auta. Navio 740 posiada innowacyjną obudowę z niezwykle wytrzymałego tworzywa odpornego na zarysowania i metalową ramkę podkreślającą jej elegancję i biznesowy wygląd. Produkt można kupić w komplecie z rysikiem ułatwiającym jego obsługę.
   

  2. MODECOM FreeWAY SX 7'' 24GB

   Produkt ten pojawił się na rynku już dwa lata temu, a wciąż znajduje się w czołówce nawigacji z dużym wyświetlaczem. Model FreeWAY SX 7posiada bardzo dobry procesor o taktowaniu 800 MHz. Zapewnia  to płynną obsługę urządzenia i szybkie ładowanie się trasy, czyli niezwykle ważny czynnik stanowiący o jakości sprzętu GPS. Wbudowana antena o wysokiej czułości zapewnia szybkie ustalenie pozycji oraz stabilny sygnał podczas jazdy w różnych warunkach pogodowych i terenowych. Nawigacja jest wyposażona w jasny, dotykowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 punktów. Wbudowana pamięć na mapy to 8 GB i można ją zwiększyć poprzez użycie karty microSD. Istnieje możliwość połączenia FreeWAY z radiem samochodowych i tym samym odtwarzać jej komunikaty przez głośniki radia.

   Freeway sx 7

   3. NAVITEL E700

   Elegancki model w obudowie odpornej na wstrząsy i zadrapania wyposażony został w dożywotnie aktualizacje map Europy i Rosji zainstalowane w pamięci urządzenia. Idealny produkt dla kierujących samochodami ciężarowymi, gdyż dzięki specjalnej, unikatowej funkcji może wyznaczyć trasę dla pojazdów o masie przekraczającej 3,5 tony. Navitel E700 posiada dwa tryby pracy - „dzień” i „noc”, widok budynków w 3D, obszerną bazę punktów POI i funkcje informujące o warunkach na trasie. To co ją wyróżnia to komunikaty głosowe w 30 różnych językach (przydatna funkcja w międzynarodowych firmach transportowych).

   Navitel e700

   4. MANTA GPS720 EASY RIDER 7

    Kolejny model z wyświetlaczem o przekątnej 7 cali z dobrą rozdzielczością (800x480). Easy Rider wyposażona została w bardzo szybki procesor (pracujący z częstotliwością 800 MHz). Jego wbudowana pamięć to 4GB i  można ją rozszerzyć dzięki złączu kart MicroSD. Urządzenie wyposażono w kilka przydatnych aplikacji np. w program testujący sygnał GPS. Model, mimo, że wyposażony został w  mapy całej Europy dostępny jest w bardzo niskiej cenie.

    Manta easy rider

    5. SmartGPS SG775

     To urządzenie nawigacyjne dedykowane jest przede wszystkim kierowcom samochodów ciężarowych poruszających się po terenie całej Europy. Posiada szybkim procesor 800 MHz, transmiter FM, mapy 41 krajów i ich darmową aktualizację, co czyni go urządzeniem wysokiej jakości. SG775 wyposażona jest w odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki oraz przeglądarkę zdjęć i plików tekstowych. System zawiera precyzyjne dane nawigacyjne przeznaczone dla pojazdów ciężarowych (informuje o nośności dróg, tunelach, wiaduktach itd.), a dodatkowo urządzenie jest „odblokowane” umożliwiając tym samym zastosowanie także innych programów nawigacyjnych. 

     6. MODECOM SX 7.1

      Dobrze wykonane, solidne urządzenie. Nawigacja nie posiada fabrycznie zainstalowanych map. Dzięki temu możemy umieścić w pamięci urządzenia zestaw map swojej ulubionej firmy i zmieniać je tak często, jak tylko zechcemy, a tym samym przetestować rożne opcje. Poza typowymi dla nawigacji samochodowych funkcji, SX 7.1 odtwarza pliki MP3 i MP4. Urządzenie posiada tzw. asystenta pasa ruchu - aplikację wskazujące pas ruchu, którym należy się poruszać by nie zgubić się wna skomplikowanych skrzyżowaniach bądź by nie zboczyć z wyznaczonej przez GPS trasy. Ta funkcja jest niezwykle przydatna, jeśli poruszamy się po autostradach - zwłaszcza w nowym dla nas terenie.

      7.1

      7. VORDON 7

       Eleganckie urządzenie z wbudowaną dokładną mapą Europy. Bardzo dobry wyświetlacz o rozdzielczości 800x480, umożliwiający łatwą obsługę, czytelność i przejrzystość. Posiada transmiter FM i asystenta pasa ruchu. Vordon 7 wyposażony został w ciekawą funkcję jaką jest informator o wartych zwiedzenia miejscach znajdujących się na naszej wyznaczonej trasie oraz funkcję ostrzegającą o fotoradarach. Dlatego idealnie sprawdzi się np. na wyjeździe wakacyjnym. Zaletą może być także stosunkowo niska cena (mimo wysokiej jakości wykonania).

       VORDON 7

       blog comments powered by Disqus
       TOP 7 Nawigacji Samochodowych z 7-calowymi Ekranami