PODPOWIEDZI:

5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Dream Machines ConchDream Machines Conch49 zł
2Blaupunkt BT01ORBlaupunkt BT01OR59.80 zł
3Tracer Stream BT Urban StyleTracer Stream BT Urban Style19.99 zł
4Blaupunkt BT02WHBlaupunkt BT02WH56.99 zł
5Manta MA407Manta MA40747.98 zł
5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth

Bezprzewodowe głośniki zdobywają coraz większą popularność, więc pod względem ceny i jakości są coraz bardziej zróżnicowane. Przede wszystkim ważne jest to, że takie głośniki mają już naprawdę niezłe brzmienie. Dzięki temu możesz rozkoszować się muzyką w każdym miejscu. W naszym TOP 5 przedstawiamy najlepsze modele głośników Bluetooth, za które nie zapłacisz zbyt wiele.

Głośniki Bluetooth są wygodne do użytkowania w każdym miejscu i czasie. Sprawdzą się na plaży, podczas grilla z przyjaciółmi, w podróży czy też w domu bądź ogródku. Do podłączenia głośników wystarczy mieć telefonem z funkcją Bluetooth oraz biblioteką muzyki, z której będziesz odtwarzać dźwięk. Jeśli nie masz muzycznych zbiorów na telefonie możesz zadbać o dostęp do serwisu streamingowego. Pojawiają się też modele z wbudowanym odtwarzaczem mp3, co pewnie wielu z was ułatwi sprawę.


Odsłona 5 najlepszych głośników Bluetooth

Przechodzimy do przedstawieniu topowej budżetowej piątki głośników Bluetooth. Chyba nikt się nie obrazi, jeśli od razu zaczniemy od miejsca pierwszego, na którym znalazł się głośnikDream Machines Conch. Miejsce drugie to Blaupunkt BT01OR z wbudowanym odtwarzaczem plików w formacie mp3, który czyta karty microSD (do 32 GB). Na miejscu trzecim pojawił się Tracer Stream BT Urban Style, który odznacza się młodzieżowym designem i dobrym brzmieniem basu. Kolejno miejsce czwarte i piąte należy do Blaupunkt BT02WH i Manta MA407, które również nieźle sobie radzą na tle pozostałych głośników.

Dream Machines Conch – I miejsce

Dream Machines Conch to głośnik Bluetooth o kształcie przypominającym muszlę. Jest solidny, więc nie powinien się uszkodzić podczas częstego przenoszenia. Ma niewielkie rozmiary: 185 mm wysokości, 200 mm szerokości oraz 80 mm długości. Jego waga to zaledwie 682 g. Dzięki temu, że jest lekki i nie będzie dużym balastem w plecaku.

Panel sterowania Dream Machines Conch jest umieszczony w górnej części, tak by był łatwo dostępny. Głośnik jest dobrze wyprofilowany, a dźwięk czysty i łagodny. Moc wyjściowa to 3W x 2. Brzmienie basu nie jest w żaden sposób przytłumione, a dźwięk dobrze rozchodzi się zarówno w zamkniętej, jak i otwartej przestrzeni – idealny do używania w plenerze (szacowana odległość transmisji to 10 m). Dream Machines Conch jest zdecydowanie wart swojej i tak niewielkiej ceny.

Dream Machines Conch

Blaupunkt BT01OR – II miejsce

Blaupunkt BT01OR to niewielki (64 mm x 70 mm x 70 mm) głośnik z modułem Bluetooth w intensywnym pomarańczowym kolorze, dzięki czemu na pewno nie zgubi się w trawie podczas pikniku czy grilla nad jeziorem. Jego waga to 200 g. Bardzo wygodną funkcję, którą posiada Blaupunkt BT01OR jest wbudowany tuner radiowy (z opcją wprowadzenia 20 ulubionych stacji FM) oraz możliwość obsługi nośników o łącznej pojemności do 32 GB.

Blaupunkt BT01OR ma moc wyjściową 3W oraz moc znamionową 2W. Głośnik ma akumulator 400 mAh, co zapewnia około 3-4 godziny pracy. Na czas pracy ma wpływ poziom głośności i wybrane źródło dźwięku.

>>>SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ<<<

Blaupunkt BT01OR

Tracer Stream BT Urban Style – III miejsce

Tracer Stream BT Urban Style to bezprzewodowy głośnik wykonany w nowoczesnym stylu, który na pewno spodoba się hiphopowcom. Ma moc 2W. Odtwarza dźwięk z urządzeń, które posiadają moduł Bluetooth – może to być tablet, smartfon, odtwarzacz mp3 czy laptop. Nie trzeba żadnych dodatkowych kabli, ani szukania odpowiedniego wejścia. Posiada też wbudowane radio FM oraz możliwość bezpośredniego odtwarzania muzyki z karty pamięci za pomocą slotu karty microSD.

Głośnik można zabrać w plener i cieszyć się muzyką ze znajomymi. Tracer Stream BT Urban Style ma zasięg do 10 m. Bateria ma pojemność 200 mAh, co pozwoli ci na słuchanie muzyki do 3 godzin. Dodatkową opcją tego modelu jest wbudowany mikrofon, dzięki czemu można używać głośnik również do rozmów przez telefon. Jest tani i funkcjonalny, więc na pewno nie będziesz żałować z zakupu tego modelu.

>>>SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ<<<

Tracer Stream BT Urban Style

Blaupunkt BT02WH – IV miejsce

Blaupunkt BT02WH to przenośny głośnik o mocy 3W, na który możesz przesyłać muzykę bezprzewodową z każdego urządzenia, które posiada moduł Bluetooth. Ma wbudowane radio FM (z opcją zaprogramowania 20 stacji radiowych) oraz mikrofon. Posiada także slot kart microSD, dzięki czemu odtworzysz muzykę z karty pamięci. Bateria jest bardzo pojemna, bo ma aż 800 mAH.

>>>SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ<<<

Blaupunkt BT02WH

Manta MA407 – V miejsce

Na ostatnim miejscu pojawił się niewielki głośnik Manta MA407 (53 mm x 60 mm x 60 mm) marki Manta o standardowej mocy 3W. Odtwarza radio FM, muzykę zapisaną w formacie mp3 na karcie TF, a także z urządzenia mobilnego za pomocą modułu Bluetooth. Posiada gniazdo USB, wskaźnik zasilania oraz regulator głośności.

>>>SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ<<<

Manta MA407

PODSUMOWANIE

Głośniki Bluetooth zawsze warto zabrać w plener. Na rynku pojawiło się sporo modeli za niewielkie pieniądze. Zazwyczaj mają moc około 3 W i zasięg aż do 10 m, więc w gronie znajomych mogą posłużyć jako tło do zabawy, a podczas opalania się na plaży jako dobre źródło relaksu. Z pewnością każdy miłośnik muzyki znajdzie dobre zastosowanie dla przenośnego głośnika bezprzewodowego.

blog comments powered by Disqus
5 Najlepszych Budżetowych Głośników Bluetooth