PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

TOP 3 Najtańszych polecanych pralko-suszarek

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Candy CSW 485DCandy CSW 485D1549 zł
2Indesit IWDE 7105 B EUIndesit IWDE 7105 B EU1399 zł
3Candy CSW4 364DCandy CSW4 364D1649 zł
TOP 3 Najtańszych polecanych pralko-suszarek

Wbrew powszechnym opiniom, zakup pralko-suszarki wiąże się z dużym wydatkiem. Dzisiaj udowodnimy Wam na konkretnych przykładach, że można znaleźć dobrą i tanią pralko-suszarkę od wiodącego producenta. Przedstawiamy trzy topowe modele wolnostojących pralko-suszarek, wraz z ich zaletami i wadami. Zapraszam!

Pralko-suszarka cechuje się głównie wyjątkową praktycznością i oszczędnością naszego czasu. Pora skończyć z rozkładaniem suszarki na pranie i niepotrzebnym wysilaniem się.

Budżetowe pralko-suszarki również potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami technologicznymi. Poniżej poznacie dwa przykłady pralko-suszarek Candy oraz jedną od firmy Indesit, których cena nie przekracza 2000 zł.

pralko-suszarka LG

Jaka najtańsza pralko-suszarka będzie odpowiednim wyborem?

Przechodzimy do omówienia polecanych pralko-suszarek w atrakcyjnych cenach.

Candy CSW 485D

Zwycięzcą jest tania i dobra pralko-suszarka od Candy, która jako jedyna w dzisiejszej klasyfikacji, posiada klasę energetyczną A, a jak wiadomo ma ona istotny wpływ na oszczędność prądu. Nie zawodzi również pojemność urządzenia, gdyż wsad pralki wynosi 8 kg, natomiast załadunek suszarki to 5 kg. Dodatkowo otrzymała certyfikat Woolmark, który odpowiada za ochronę najbardziej delikatnych tkanin.

Na uwagę zasługuje technologia Smart Touch (sterowanie czy też diagnostyka przy użyciu aplikacji mobilnej), maksymalna prędkość wirowania (1400 obrotów na minutę), funkcja opóźnionego startu, a także 15 przydatnych programów (w tym program do prania ubranek dziecięcych).

sterowanie smartfonem w Candy CSW 485D

Candy CSW 485D plusy i minusy:

+ Pojemność

+ Prędkość wirowania

+ Design

+ Wysoka jakość wykonania

+ Klasa energetyczna

+ Bezpieczne pranie delikatnych tkanin

+ Zabezpieczenie przeciwwypływowe

+ Funkcjonalność

+ Smart Touch

+ Łatwa obsługa

- Poziom hałasu mógłby być niższy

Candy CSW 485D oferta w Ceneo

Prezentacja pralki Candy

Na kanale Youtube umieszczono krótki filmik, przedstawiający najnowsze rozwiązanie stosowane w pralkach Candy. Chodzi mianowicie o funkcję Smart Touch, innymi słowy, sterowanie naszym smartfonem.

Indesit IWDE 7105 B EU

Pralko-suszarka Indesit to najtańszy sprzęt AGD. W porównaniu do poprzedniego modelu, pojemność pralki jest mniejsza o 1 kg, ucierpiała klasa energetyczna oraz maksymalna prędkość wirowania (1000 obrotów na minutę, ale dla sporej liczby osób może to być wartość wystarczająca).

Biała pralko-suszarka otwierana od frontu może z pewnością pochwalić się stosunkowo cichą pracą (podczas prania osiąga głośność 58 dB), wygodnym pokrętłem wielofunkcyjnym oraz dziecinnie prostą obsługą.

panel sterowania w Indesit IWDE 7105 B EU

Wolnostojąca pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU zyskała wielu zwolenników, miedzy innymi ze względu na funkcję Eco Time, która pozwala zaoszczędzić wodę i prąd.

Indesit IWDE 7105 B EU plusy i minusy:

+ Cicha praca

+ Estetyczne wykonanie

+ Funkcja Eco Time

+ Intuicyjna obsługa

+ Pojemność wciąż na zadowalającym poziomie

+ Spora liczba programów

+ Czytelny wyświetlacz

- Klasa energetyczna B

- Cykl suszenia trwa dosyć długo

Indesit IWDE 7105 B EU oferta w OLE OLE

Candy CSW4 364D

Markowa pralko-suszarka Candy CSW4 364D charakteryzuje się najmniejszą pojemnością, klasą energetyczną B, kompaktowymi wymiarami, maksymalną prędkością wirowania 1300 obrotów na minutę, a także systemem Fuzzy Logic, wiążącym się z oszczędnym praniem (automatyczny dobór wody i prądu w stosunku do załadunku).

Ponadto, pralko-suszarka została wyposażona w funkcję opóźnionego startu oraz 22 programy, w tym program szybki (przeznaczony do lekko zabrudzonych ubrań).

pralko-suszarka Candy CSW4 364D

Candy CSW4 364D plusy i minusy:

+ Zmieści się nawet w niewielkiej łazience

+ Technologia Smart Touch

+ System Fuzzy Logic

+ Design

+ Komfortowe użytkowanie

+ Solidna jakość wykonania

+ Dużo programów

+ Średnica otworu załadunkowego (35 cm)

- Klasa energetyczna B

- Pojemność

- Ze względu na swoją niską wagę, podczas wirowania może trochę 'latać'

Candy CSW4 364D oferta w RTV EURO AGD

Porównanie najważniejszych parametrów pralko-suszarek

Teraz pora na przedstawienie najważniejszej specyfikacji wymienionych najtańszych pralko-suszarek, cieszących się sporą popularnością. Zachęcam do zapoznania się z poniższą tabelką porównawczą:

MODELWSAD PRALKIWSAD SUSZARKIKLASA ENERGETYCZNAMAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ WIROWANIAGŁOŚNOŚĆ PRANIA/WIROWANIA
Candy CSW 485D8 kg5 kgA1400 obr/min.61/79 dB
Indesit IWDE 7105 B EU7 kg5 kgB1000 obr/min.58/b/d dB
Candy CSW4 364D6 kg4 kgB1300 obr/min.58/77 dB

Podsumowanie - TOP 3 najtańszych polecanych pralko-suszarek

  • Zwycięska pralko-suszarka Candy CSW 485D jest polecana dla dużej rodziny. Wyróżnia się przede wszystkim największą pojemnością, klasą energetyczną A oraz najwyższą prędkością wirowania. Ponadto, zastosowano technologię Smart Touch oraz dużą ilość programów.
  • Sprzęt marki Indesit oferuje cichą pracę i odpowiednią pojemność. Pomimo najmniejszej prędkości wirowania i gorszej klasy energetycznej, pralko-suszarka wciąż oferuje pozytywny stosunek jakości do swojej niskiej ceny.
  • Candy CSW4 364D jest polecana singlom lub parom, ze względu na najmniejszy załadunek, a także tym osobom, które nie posiadają dużo wolnego miejsca (niewielkie gabaryty).

W naszych aktualnych zestawieniach możecie zobaczyć pralko-suszarki przeznaczone zarówno do zabudowy, jak i modele wolnostojące. Wśród nich topowe przykłady dla wymagających użytkowników, a także modele w dobrych cenach. Sprawdź ranking najlepszych pralko-suszarek!

Sprawdź też:

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Najtańszych polecanych pralko-suszarek