PODPOWIEDZI:

Najtańsza polecana pralko-suszarka | TOP 3 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Candy SmartPro CSOW 4855TWE/1-SCandy SmartPro CSOW 4855TWE/1-S1421 zł
2Indesit BDE 861483X WS EU NIndesit BDE 861483X WS EU N1495 zł
3Indesit EWDE 751451 W EU NIndesit EWDE 751451 W EU N1299 zł
Najtańsza polecana pralko-suszarka | TOP 3 |

Zakup pralko-suszarki wiąże się najczęściej z dużym wydatkiem. Dzisiaj udowodnię Wam na konkretnych przykładach, że można znaleźć dobrą i tanią pralko-suszarkę od wiodącego producenta. Przedstawię trzy topowe modele wolnostojących pralko-suszarek w dobrych cenach. Zapraszam!

Pralko-suszarka cechuje się głównie wyjątkową praktycznością i oszczędnością Twojego czasu. Pora skończyć z rozkładaniem suszarki na pranie i niepotrzebnym wysilaniem się.

Budżetowe pralko-suszarki również potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami technologicznymi. Poniżej poznasz dwa przykłady pralko-suszarek Indesit oraz jedną od firmy Candy, których cena potrafi nie przekraczać nawet 1500 zł.

Najtańsza pralko-suszarka - Opinie

1. Candy SmartPro CSOW 4855TWE/1-S

tania pralko-suszarka Candy SmartPro CSOW 4855TWE/1-S
Załadunek pralki8 kg
Załadunek suszarki5 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaE
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowania51/79 dB
Głośność suszenia56 dB
Ilość programówb/d
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia75 l
CenaCandy SmartPro CSOW 4855TWE/1-S oferta w Ceneo

Tania pralko-suszarkaCandy SmartPro CSOW 4855TWE/1-S w białym kolorze wyróżnia się zdalnym sterowaniem, funkcją Moje Statystyki (zapisanie i kontrolowanie często używanych przez Ciebie programów) oraz technologią Active Motion (oznacza większą prędkość obrotową bębna). Funkcja Smart Cycles pozwala na pobieranie dodatkowych programów.

Szybkie, a zarazem efektywne cykle prania to świetna opcja, jeżeli na już potrzebujesz ulubionego ubrania (jest 9 przyspieszonych programów!). Specjalne czujniki dopasują ilość wody i zużycie energii w stosunku do wielkości załadunku, a to znaczna oszczędność. Aplikacja mobilna daje także szereg wskazówek odnośnie konserwacji czy samego prania.

Funkcja inteligentnej kontroli gwarantuje lepsze zarządzanie urządzeniem, a tym samym pozwoli wydłużyć wydajność sprzętu. Przewodnik pomoże rozwiązać ewentualny błąd. Dodatkowo znajdziesz opcję opóźnionego startu pracy do 24 h, spory wyświetlacz, silnik AC i funkcję Pary do czyszczenia i dezynfekcji ubrań.

2. Indesit BDE 861483X WS EU N

najtańsza polecana pralko-suszarka Indesit BDE 861483X WS EU N
Załadunek pralki8 kg
Załadunek suszarki6 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaD
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowania55/81 dB
Głośność suszenia61 dB
Ilość programów16
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia65 l
CenaIndesit BDE 861483X WS EU N oferta w RTV EURO AGD

Polecana pralko-suszarka w niskiej cenieIndesit BDE 861483X WS EU N zajmuje drugie miejsce. W przypadku lekko zabrudzonych ubrań skorzystaj z programu Wash&Dry; 45. W walce z silnymi plamami pomoże opcja Antistain. Przydatnym rozwiązaniem jest możliwość odświeżenia ubrań i pozbycie się niechcianych zapachów, takich jak dym papierosowy czy zapach smażonego jedzenia (opcja Antiodours).

Dobrą wiadomością jest fakt, że bezpiecznie możesz prać wełniane rzeczy z zachowaniem ich miękkości (Woolmark). Piorąc ciemne ubrania, wybierz do tego dedykowany program, a nie dojdzie do ich wyblaknięcia. To samo tyczy się niezwykle delikatnych tkanin. Aby ich nie zniszczyć skorzystaj z programu Delikatne. Atutem jest funkcja opóźnionego prania, czytelny wyświetlacz, najniższe zużycie wody w trakcie cyklu prania i suszenia oraz największy wsad suszarki (6 kg).

3. Indesit EWDE 751451 W EU N

niedroga pralko-suszarka Indesit EWDE 751451 W EU N
Załadunek pralki7 kg
Załadunek suszarki5 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaF
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowania60/76 dB
Głośność suszenia65 dB
Ilość programów16
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia66 l
CenaIndesit EWDE 751451 W EU N oferta w Media Expert

Zestawienie najtańszych polecanych pralko-suszarek zamyka Indesit EWDE 751451 W EU N. To jedna z tańszych pralko-suszarek wolnostojących na rynku. Cechuje się programem opóźnionego prania, dzięki któremu możesz dowolnie zaplanować godzinę rozpoczęcia cyklu prania.

Program Wash&Dry; 45 pozwoli w szybkim czasie wyprać i wysuszyć lekko zabrudzone rzeczy, z kolei cykl Extra Wash jest przeznaczony do skutecznego pozbycia się trudnych plam (np. z czekolady). Urządzenie posiada również pomocny wyświetlacz, przewód zasilający o długości 1,2 m i blokadę drzwiczek (nie dojdzie do przedwczesnego otwarcia).

Czego oczekiwać po taniej pralko-suszarce?

Porównywarka pralko-suszarek udowadnia, że są to praktyczne urządzenia 2w1, które występują w różnych cenach. Co zatem oferuje najtańsza polecana pralko-suszarka?

  • Wsad pralki i suszarki - maksymalna ładowność pralki wynosi 8 kg, z kolei suszarki 6 kg.
  • Klasa energetyczna - biorąc pod uwagę cykl prania i suszenia, licz na klasę energetyczną D, E lub F.
  • Maksymalna prędkość wirowania - wszystkie pralko-suszarki w niskich cenach osiągają maksymalnie 1400 obr./min.
  • Poziom hałasu - zakres głośności odnośnie prania kształtuje się od 51 dB do 60 dB, w przypadku suszenia to wartość rzędu od 56 dB do 65 dB. Podczas wirowania poziom hałasu sięga maksymalnie 81 dB.
  • Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia - tutaj masz do czynienia z zakresem od 65 l do 75 l.
  • Ilość programów - nawet w najtańszych modelach znajdziesz wiele praktycznych programów. Ich liczba często wynosi 16.
  • Dodatkowe rozwiązania - tanie, wolnostojące pralko-suszarki są wyposażone w wyświetlacze, blokady drzwiczek. Często pomocna jest funkcja opóźnionego startu pracy. Rzadziej natomiast dany model pozwala na zdalne sterowanie.

Podsumowanie

Wymienione pralko-suszarki z powodzeniem sprawdzą się zarówno dla par, jak i większych rodzin. Są wyposażone w różne technologie oraz dużą ilość programów. Oferują pozytywny stosunek jakości do swojej niskiej ceny. Jeżeli nie posiadasz większego budżetu, a chcesz zaoszczędzić miejsce i czas, to będzie dobra inwestycja.

W naszych aktualnych zestawieniach możesz zobaczyć pralko-suszarki przeznaczone zarówno do zabudowy, jak i modele wolnostojące. Wśród nich topowe przykłady dla wymagających użytkowników, a także modele w dobrych cenach. Sprawdź ranking najlepszych pralko-suszarek!

Sprawdź też:

blog comments powered by Disqus
Najtańsza polecana pralko-suszarka | TOP 3 |