PODPOWIEDZI:

Pralko-suszarka do 2000 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Candy RapidO ROW 4964DWME/1-SCandy RapidO ROW 4964DWME/1-S1799 zł
2Hotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B NHotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B N1999 zł
3Whirlpool FWDG 971682E WSV EU NWhirlpool FWDG 971682E WSV EU N1708 zł
4BEKO HTV8732XCWBEKO HTV8732XCW1799 zł
5LG F4DV508S1ELG F4DV508S1E1999 zł
Pralko-suszarka do 2000 zł | TOP 5 |

Jeżeli planujesz zakup wyjątkowej pralko-suszarki, a Twój budżet nie przekracza kwoty 2000 zł, to idealnie trafiłeś. Tym razem przedstawiam pięć czołowych modeli wolnostojących pralko-suszarek w tym przedziale cenowym. Poznasz zwięzłe opisy pralko-suszarek wiodących producentów.

Zamiast kupowania osobno pralki automatycznej i suszarki do prania, radzę wybrać dobrą pralko-suszarkę, która jednocześnie nie opróżni Twojego portfela do zera. Z powodu dużego zainteresowania tego typu sprzętem na rynku znajdziesz ogrom modeli, co może utrudnić podjęcie decyzji.

Z tego powodu przygotowałam kolejny ranking pralko-suszarek.

Pralko-suszarka do 2000 zł - Opinie

1. Candy RapidO ROW 4964DWME/1-S

pralko-suszarka do 2000 zł Candy RapidO ROW 4964DWME/1-S
Załadunek pralki9 kg
Załadunek suszarki6 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaD
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowania51/78 dB
Głośność suszenia56 dB
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia86 l
CenaCandy RapidO ROW 4964DWME/1-S oferta w Ceneo

Nowoczesna pralko-suszarka Candy RapidO ROW 4964DWME/1-S cechuje się czytelnym wyświetlaczem, zdalnym sterowaniem za pomocą smartfona, a także dodatkowym cyklem płukania. Istnieje możliwość zapisania swojego ulubionego programu. Spory bęben pozwala na swobodne pranie koca, pościeli lub większej ilości ubrań. Blokada panelu sterowania nie dopuści do zmiany ustawień przez dzieci.

Jeżeli potrzebujesz tylko odświeżyć ubrania, które nie mają trudniejszych zabrudzeń, to skorzystaj z szybkiego programu. Plusem jest automatyczny dobór wody w stosunku do wielkości załadunku, funkcja opóźnionego startu pracy. Z dodatkowych opcji można wymienić funkcję pary (zmniejsza zagniecenia), pranie wstępne czy funkcję pauzy. Znajdziesz program do bezpiecznego prania lub suszenia wełnianych rzeczy (certyfikat Woolmark).

2. Hotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B N

nowoczesna pralko-suszarka Hotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B N
Załadunek pralki11 kg
Załadunek suszarki7 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaE
Maksymalna prędkość wirowania1600 obr./min.
Głośność prania/wirowania53/83 dB
Głośność suszenia59 dB
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia66 l
CenaHotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B N oferta w Media Expert

Wyjątkowa pralko-suszarka Hotpoint Ariston AQD1172D 697J EU/B N nie dość, że prezentuje się obłędnie, to jeszcze jest niezwykle funkcjonalna. Zachwyca największa pojemność pralki (aż 11 l), żywotny i cichy silnik inwerterowy, a także certyfikat Woolmark. Podczas wirowania osiąga 1600 obrotów w ciągu minuty.

Funkcja opóźnionego startu pozwoli ustawić dogodną porę rozpoczęcia cyklu. Technologia parowa polega na parowaniu pod koniec prania. Taki zabieg ma na celu osiągnięcie jak najlepszych rezultatów (intensywne czyszczenie). Drzwiczki otwierają się na prawo.

3. Whirlpool FWDG 971682E WSV EU N

markowa pralko-suszarka Whirlpool FWDG 971682E WSV EU N
Załadunek pralki9 kg
Załadunek suszarki7 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaE
Maksymalna prędkość wirowania1600 obr./min.
Głośność prania/wirowania53/83 dB
Głośność suszenia59 dB
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia66 l
CenaWhirlpool FWDG 971682E WSV EU N oferta w RTV EURO AGD

Biała pralko-suszarka Whirlpool FWDG 971682E WSV EU N wyróżnia się sporym wsadem suszarki, maksymalną prędkością wirowania 1600 obr./min., nóżkami o regulowanej wysokości oraz technologią 6-Zmysł. To unikalne rozwiązanie, dzięki któremu poziom wilgotności wewnątrz bębna jest stale monitorowany, a same ubrania chronione. Kilogram ubrań wypierzesz i wysuszysz tylko w 45 minut. Jeżeli spieszysz się na ważne spotkanie i potrzebujesz odświeżyć ulubione ciuchy, to nic już nie stoi na przeszkodzie.

Zastosowano opcję SteamCare, która minimalizuje zagniecenia (czyszczenie parą). Technologia SoftMove wpływa na dodatkową ochronę delikatnych tkanin. Funkcja FreshCare+ nie dopuści do powstawania nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna. Wiele opcji suszenia pozwala na indywidualną personalizację. Opcja Dry Only to uruchomienie tylko cyklu suszenia. Na bezpieczeństwo wpływa zabezpieczenie przed przypadkowym wypływem wody.

4. BEKO HTV8732XCW

wolnostojąca pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Załadunek pralki8 kg
Załadunek suszarki5 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaD
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowania56/76 dB
Głośność suszenia64 dB
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia53 l
CenaBEKO HTV8732XCW oferta w Ceneo

Pralko-suszarka ładowana od frontu BEKO HTV8732XCW jest wyposażona w 15 przydatnych programów, wytrzymały i energooszczędny silnik bezszczotkowy oraz falowy ruch bębna (zapewnia delikatne i skuteczne pranie). Niewielką ilość prania wypierzesz i wysuszysz w zaledwie godzinę. Program Hygiene+ Wash & Dry eliminuje wszelkie alergeny, roztocza lub bakterie znajdujące się na ciuchach. To świetna wiadomość zwłaszcza dla alergików.

Zmorą tego typu urządzeń jest niejednokrotnie przykry zapach wilgoci z bębna. Z tym modelem to już przeszłość, bowiem specjalna technologia i program usuną brzydką woń oraz wyczyszczą bęben. Wśród zalet blokada rodzicielska, wyświetlacz elektroniczny, kontrola wyważania wsadu, automatyczna regulacja wody.

5. LG F4DV508S1E

pralko-suszarka LG F4DV508S1E
Załadunek pralki8 kg
Załadunek suszarki6 kg
Klasa energetyczna dla cyklu prania i suszeniaE
Maksymalna prędkość wirowania1400 obr./min.
Głośność prania/wirowaniab/d/72 dB
Głośność suszeniab/d
Zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia90 l
CenaLG F4DV508S1E oferta w Media Expert

Zestawienie pralko-suszarek do 2000 zł zamyka LG F4DV508S1E. Ta wolnostojąca pralko-suszarka oferuje drzwi ze szkła hartowanego, opóźnienie startu do 19 h, eleganckie pokrętło i wyświetlacz. Funkcje parowe sprzyjają usuwaniu do 99,9% bakterii i alergenów. To przydatna opcja dla alergików lub podczas prania dziecięcych ubranek.

Inteligentna funkcja AI DD gwarantuje optymalne ruchy piorące, gdyż wykrywa wielkość załadunku i miękkość materiału. Technologia TurboWash zapewnia efektywne pranie w 59 minut. Zakres temperatur dochodzi nawet do 95°C.

Czym się różni najtańsza pralko-suszarka od tej do 2000 zł?

Baza pralko-suszarek obfituje w różnego rodzaju pralko-suszarki, mniej czy bardziej zaawansowane. Droższe modele mają jednak pewną przewagę nad najtańszymi polecanymi pralko-suszarkami. Mowa z pewnością o liczniejszych funkcjach i lepszych rozwiązaniach. Zadbano o funkcje parowe, a nawet zdalne sterowanie. Specjalne ruchy bębna nie dopuszczą do zniszczenia delikatnych ubrań.

Postawione na pojemniejsze bębny i lepsze klasy energetyczne. Prędkość wirowania potrafi dochodzić do 1600 obr./min., a więc to również lepszy wynik. Jeżeli chodzi o głośność pracy czy zużycie wody na pełny cykl prania i suszenia, to w obu przypadkach trzeba szukać cichych oraz oszczędnych perełek. Mam także wrażenie, że większą uwagę skupiono na jakości wykonania i nowocześniejszym designie.

Podsumowanie

Wszystkie miejsca zajmują godne polecenia pralko-suszarki dla dużych rodzin i nie tylko. Oferują specjalne programy, blokady rodzicielskie, duże pojemności, stosunkowo cichą pracę.

To inteligentne urządzenia wyróżniające się niezwykłą funkcjonalnością, silnikami inwerterowymi, czytelnymi wyświetlaczami. Dbają zarówno o zużycie wody, jak i energii elektrycznej. Pranie oraz suszenie nawet delikatnych tkanin nie stanowi żadnego problemu.

Pamiętaj, że w tabelce na samej górze możesz znaleźć linki do szczegółowych opisów danego modelu, natomiast pod cenami ukryte są linki do zaufanych sklepów z najlepszymi cenami :)

Sprawdź też:

blog comments powered by Disqus
Pralko-suszarka do 2000 zł | TOP 5 |