PODPOWIEDZI:

Tania sokowirówka do 300 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Adler AD 4123Adler AD 4123215 zł
2Bomann AE 1917 CBBomann AE 1917 CB213 zł
3Teesa TSA3015BTeesa TSA3015B265 zł
4Łucznik JC-2018 Fresh&JuicyŁucznik JC-2018 Fresh&Juicy189 zł
5Cecotec Extreme Titanium 19000Cecotec Extreme Titanium 19000179 zł
Tania sokowirówka do 300 zł | TOP 5 |

Nawet tania sokowirówka jest w stanie dobrze wycisnąć świeży sok. Jak wiadomo, jest to spora dawka witamin, która przyda się każdemu, zwłaszcza osobom prowadzącym zdrowy tryb życia. Przedstawiam TOP 5 czołowych sokowirówek w cenie do 300 zł.

Tania sokowirówka do 300 zł to polecany sprzęt dla rodzin z dziećmi, seniorów, par i singli, dosłownie dla wszystkich. Co można zrobić taką sokowirówką? Przede wszystkim odwirować sok z owoców, który będzie pozbawiony miąższu (kawałków owoców). Najlepiej wypić go tuż po przygotowaniu. Picie zdrowych soków dobrze wpłynie na Twoje zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Za chwilę poznasz 5 sokowirówek w przystępnych cenach. Jeżeli szukasz urządzenia o jeszcze bardziej zaawansowanych funkcjach, to sprawdź sokowirówki do 500 zł.

Tania sokowirówka do 300 zł – Opinie

1. Adler AD 4123

tania sokowirówka Adler AD 4123
Maksymalna moc1500 W
Liczba prędkości2
Pojemność pojemnika na miąższ2,5 l
Pojemność dzbanka na sok1,5 l
Średnica otworu wsadowego75 mm
CenaAdler AD 4123 oferta w Ceneo

Elektryczna sokowirówka w niskiej cenieAdler AD 4123 idealnie wkomponuje się w nowoczesnej kuchni. Charakteryzuje się drobnym sitkiem ze stali szlachetnej (nie będą pływać żadne drobinki), pojemnym zbiornikiem na miąższ, a także dużym otworem do napełniania. Wśród plusów wymienia się blokadę bezpieczeństwa (w przypadku nieprawidłowo założonych elementów urządzenie nie zadziała), stabilną konstrukcję oraz dzbanek na sok o pojemności aż 1,5 l.

Sok jest odprowadzany przez lejek z systemem chroniącym przed kapaniem. Dzięki temu nie pobrudzisz blatu. Za pomocą przełącznika ustawisz prędkość na poziomie 1 lub 2 bądź włączysz i wyłączysz urządzenie. Silnik o dużej mocy gwarantuje szybkie wyciśnięcie dużej ilości soku z warzyw i owoców. W komplecie dodano popychacz do łatwego przesuwania niewielkich owoców.

2. Bomann AE 1917 CB

niedroga sokowirówka Bomann AE 1917 CB
Maksymalna moc1000 W
Liczba prędkości2
Pojemność pojemnika na miąższ2 l
Pojemność dzbanka na sokBrak
Średnica otworu wsadowego75 mm
CenaBomann AE 1917 CB oferta w Ceneo

Kolejna tania sokowirówka wysokoobrotowaBomann AE 1917 CB poradzi sobie z robieniem soku z miękkich owoców, jak na przykład z kiwi, ale i z twardymi składnikami nie ma większego problemu. Wyposażona w wytrzymałą obudowę i dziobek ze stali nierdzewnej, zbiornik na odpadki o pojemności 2 l oraz silnik o mocy 1000 W.

Nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, gdyż otwór ma średnicę 75 mm. Zastosowano zawór zapobiegający kapaniu, 2 stopnie prędkości i włącznik bezpieczeństwa. Drobne sitko gwarantuje aksamitnie gładki sok. Sokowirówkę rozłożysz na części i bezproblemowo umyjesz. Odpływ soku następuje do szklanki.

3. Teesa TSA3015B

sokowirówka do 300 zł Teesa TSA3015B
Maksymalna moc800 W
Liczba prędkości2
Pojemność pojemnika na miąższ1,2 l
Pojemność dzbanka na sok0,5 l
Średnica otworu wsadowego76 mm
CenaTeesa TSA3015B oferta w Media Expert

Do pysznych i świeżych soków polecana jest tania sokowirówkaTeesa TSA3015B. Oferuje wybór trybu prędkości, wsad o średnicy 76 mm (brak konieczności cięcia na mniejsze kawałki), osobny dzbanek na miąższ i osobny na sok. Bezpieczeństwo zwiększa blokada w momencie złego montażu elementów, co jest ważne, zwłaszcza jak w domu są małe dzieci. Obudowa jest zrobiona ze stali nierdzewnej.

4. Łucznik JC-2018 Fresh&Juicy;

tania sokowirówka Łucznik JC-2018 Fresh&Juicy
Maksymalna moc800 W
Liczba prędkości2
Pojemność pojemnika na miąższ1,5 l
Pojemność dzbanka na sok1 l
Średnica otworu wsadowego75 mm
CenaŁucznik JC-2018 Fresh&Juicy oferta w Media Expert

Tania sokowirówka do 300 złŁucznik JC-2018 Fresh&Juicy; z 2-stopniową regulacją prędkości jest chwalona za wyłącznik bezpieczeństwa, antypoślizgową konstrukcję, a także zdejmowany pojemnik na sok (nic nie rozchlapie się na zewnątrz). Biała sokowirówka pomoże w prosty sposób przygotować naturalny, zdrowy sok.

Obsługa jest intuicyjna i wygodna, gdyż otwór wlotowy jest spory, zatem nie musisz tracić czasu na krojenie składników na drobniutkie kawałki. Budowa sokowirówki pozwala na rozłożenie i złożenie elementów w celu szybkiego wyczyszczenia pod bieżącą wodą. Sitko filtracyjne zrobiono ze stali nierdzewnej.

5. Cecotec Extreme Titanium 19000

tania sokowirówka do 300 zł Cecotec Extreme Titanium 19000
Maksymalna moc1000 W
Liczba prędkości2
Pojemność pojemnika na miąższb/d
Pojemność dzbanka na sok0,5 l
Średnica otworu wsadowego65 mm
CenaCecotec Extreme Titanium 19000 oferta w Media Expert

Zestawienie tanich sokowirówek do 300 zł zamyka Cecotec Extreme Titanium 19000. Ta niedroga sokowirówka prezentuje się bardzo stylowo i ma wysoką moc, zatem wydajność jest zadowalająca. Tarczę pokryto wytrzymałym tytanem. Znajdziesz 2 poziomy obrotów, co daje możliwość dostosowania w zależności od twardości składników. Poziom 1 przeznaczony do miękkich owoców i warzyw, a stopień 2 to szybsza prędkość do twardych produktów.

Antypoślizgowe nóżki zwiększają stabilność konstrukcji. Do zestawu dołączono pojemnik na sok o pojemności 0,5 l, więc wszystko masz pod ręką. Atutem jest możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce (tych nieelektrycznych). Otwór wsadowy w rozmiarze 65 mm wyeliminuje konieczność krojenia niektórych składników na mniejsze kawałki.

Czego oczekiwać od taniej sokowirówki do 300 zł?

Tania sokowirówka przyda się początkującym osobom, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe i przejść na zdrowe soki. Nawet niedrogi sprzęt do wyciskania soków oferuje całkiem niezłe parametry.

  • Moc - w wymienionych sokowirówkach do 300 zł spotkasz się z silnikami o mocy od 800 W do nawet 1500 W. Wbrew obawom, nie musisz się martwić o wydajność.
  • Ilość prędkości - do wyboru masz 2 tryby. Mniejsze obroty sprawdzą się do miękkich składników i większa prędkość do twardszych produktów.
  • Zbiornik na miąższ - pojemnik na odpadki ma pojemność od 1,2 l do 2,5 l.
  • Dzbanek na sok - większość tanich sokowirówek posiada pojemniki na sok. Ich pojemność waha się od 0,5 l do 1,5 l.
  • Średnica otworu wsadowego - rozmiar otworu w przystępnych cenowo sokowirówkach kształtuje się na poziomie 65 mm, 75 mm lub 76 mm. To oznacza, że wcale nie jesteś zmuszony ciąć składniki na drobne kawałki. Dzięki temu zaoszczędzisz swój wysiłek i czas.
  • Czyszczenie - mycie taniej sokowirówki nie powinno sprawić kłopotu. Ich budowa jest prosta w montażu i demontażu, a w większości przypadkach części nieelektryczne umyjesz w zmywarce.
  • Bezpieczeństwo - wszystkie sokowirówki do 300 zł cechują się antypoślizgowymi stopami zapewniającymi stabilność. Ważna jest blokada bezpieczeństwa, która nie dopuści do pracy sokowirówki w chwili złego złożenia elementów.

Pamiętaj, że zestawienia sokowirówek w różnych cenach spotkasz w dziale ranking sokowirówek.

Podsumowanie

Klasyfikacja niedrogich sokowirówek pozwoliła Ci poznać sprzęt dobrych firm, który charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Wszystkie mają po 2 ustawienia prędkości, wystarczające moce, duże otwory wsadowe, a także pojemne dzbanki na sok i odpadki. Są to sokowirówki zarówno proste w obsłudze, jak i w czyszczeniu. Każdą z nich znajdziesz w porównywarce sokowirówek, która obfituje w dłuższe opisy.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Tania sokowirówka do 300 zł | TOP 5 |