PODPOWIEDZI:

Jakie słuchawki nauszne do 150 złotych? |TOP 5|

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Koss Porta ProKoss Porta Pro139 zł
2Superlux HD681 EVOSuperlux HD681 EVO127 zł
3AKG K72AKG K72149 zł
4JVC HA-RX700JVC HA-RX700137 zł
5Pioneer SE-M631TVPioneer SE-M631TV139 zł
Jakie słuchawki nauszne do 150 złotych? |TOP 5|

Słuchawki nauszne do 150 złotych to dobra propozycja na prezent. To także szansa, by polepszyć swoje wrażenia z obcowania z muzyką, nawet w trudnych warunkach. Dziś pokażemy 5 propozycji słuchawek, które nie tylko poprawią Twoje doświadczenia słuchowe, ale i zaoferują wysoką jakość wykonania!

Sprzęt audio to coś, na czym nie warto oszczędzać. Jeśli na słuchawki nauszne możesz wydać chociażby do 150 zł, to nie wahaj się ani chwili. Wybór w tej cenie jest dość szeroki, dlatego pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie. 

Słuchawki do 150 złotych to znakomita propozycja dla każdego

Nieco wyższa półka cenowa w przypadku przenośnego zestawu audio, jakim są słuchawki, otwiera bramę do kolejnego poziomu jakości brzmienia i wrażeń muzycznych. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie! Nie przedłużając - oto nasza odpowiedź na pytanie, jakie słuchawki nauszne wybrać do 150 zł!

Koss Porta Pro

Absolutny klasyk na rynku audio. Pierwszy model tego produktu pojawił się w 1984 roku, a to mówi samo za siebie! Nie bez powodu powstają one aż do teraz. Ich dźwięk jest poprawiany z roku na rok. Otwarta konstrukcja waży zaledwie 80 gramów - najmniej wśród słuchawek nausznych do 150 złotych. Pozwala to na wiele godzin słuchania bez obolałych uszu czy zagrożenia dla ich zdrowia i higieny. Choć wyglądają na podatne na uszkodzenia, to jest to całkowicie mylne wrażenie.

Koss Porta Pro to ponadczasowy design

To, co wyróżnia słuchawki Koss Porta Pro, to poszerzone pasmo przenoszenia. Przekłada się to na większą słyszalność ukrytych do tej pory niskich i wysokich tonów. Do spółki z nietypową budową magnesu w membranie wpływa to na świetną jakość dźwięku. Numer jeden w tym pułapie cenowym jeśli chodzi o sprzęt do codziennego użytku.

Koss Porta Pro - cechy szczególne: 

  • Lekka i wytrzymała konstrukcja
  • Wysoka jakość dźwięku
  • Szerokie pasmo przenoszenia
  • Słaba izolacja od otoczenia

Koss Porta Pro znajdziecie tutaj: 

Oferta dla ciebie koss porta pro classic oleole

Superlux HD681 EVO

Kolejna konstrukcja z nie do końca zamkniętą konstrukcją. Superlux HD681 EVO to półotwarte nauszniaki, które bez problemu odnajdą się w roli słuchawek studyjnych. To wszystko zasługa znacznie poszerzonego pasma (10 - 30.000 Hz), jeszcze większego niż w przypadku słuchawek Koss. Otrzymujemy tu najwyraźniejsze soprany w kategorii słuchawek nausznych do 150 złotych.

Superlux HD681 EVO mają sporo do zaoferowania

Słuchawki są nastawione na podsycanie niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia słuchowe i odczuwanie basu. Wykonane zostały solidnie, z komfortowym dla głowy pałąkiem. Niestety, są dość ciężkie – ważą ponad 250 gramów. Dodatkowym atutem jest odpinany kabel jack. Producent w oryginalnym opakowaniu dostarcza go w dwóch rozmiarach – 3 metry oraz 1 metr. 

Superlux HD681 EVO - cechy szczególne: 

  • Solidne wykonanie
  • Poszerzone pasmo
  • Wyrazisty bas
  • Spora waga (250 gramów)

Superlux HD681 EVO znajdziecie pod tym adresem:

Superlux HD681 EVO oferta dla ciebie mediaexpert

AKG K72

Kolejne w zestawieniu słuchawki nadające się do pracy studyjnej. I to takiej, przy której uda Wam się odejść nieco od komputera. AKG K72 mają kabel o długości 3 metrów, co pozwoli na większą mobilność. Zadbano tu o komfort użytkownika. Posiadają samoregulujący się pałąk, a to wszystko przy zachowaniu wagi mniejszej niż chociażby w przypadku Superluxa.

AKG K72 ważą 200 gramów - są rozwiązaniem pośrednim

Zamknięta konstrukcja sprawdza się świetnie przy słuchaniu muzyki po wyjściu z mieszkania w miejski zgiełk. Odizolowanie od otoczenia jest na bardzo dobrym poziomie. Podobnie rzecz ma się w przypadku poziomu SPL – 112 dB. Niższą pozycję motywuję pasmem przenoszenia, które poszerzono tylko o 4 Hz przy dolnej granicy. Niesamowitych basów, nawet jak na słuchawki nauszne do 150 złotych, tu nie uświadczycie.

AKG K72 - cechy szczególne:

  • Świetna izolacja
  • Lekka konstrukcja
  • Dobra ergonomia
  • 115 dB głośności
  • Węższe pasmo przenoszenia
  • Płytszy dźwięk

AKG K72 kupicie tu:

oferta dla ciebie akg k72 oleole

JVC HA-RX700-E

Słuchawki JVC HA-RX700-E łączą w sobie bardzo szerokie pasmo przenoszenia, bo od 8 do 25 000 Hz z wysokim poziom maksymalnego ciśnienia akustycznego na poziomie 105dB. Nie jest to poziom AKG, ale jak na tak rozległe pasmo w tej cenie to i tak sporo. Taka kombinacja zapewnia bardzo wyraziste, pozbawione zniekształceń brzmienie, które dodatkowo usprawniane jest systemem „Ear Direct”. Ten kieruje dźwięk prosto do ucha, co ulepsza także efekt stereo.

Słuchawki JVC są niezwykle ciężkie, co ogranicza ich możliwości

Kolejną technologią użytą przy produkcji tego modelu słuchawek nausznych jest budowa typu „Twist Action”. Sprzęt sam dostosowuje się do głowy użytkownika i zapewnia komfort na długie godziny. Pomimo tak sprytnego rozwiązania, nie da się pominąć sporej wagi - około 300 gramów. Na pewno nie będzie to najlepsza propozycja na długie spacery.

JVC HA-RX700-E - cechy szczególne: 

  • Wyraziste brzmienie
  • Niski poziom zniekształceń
  • Dopasowanie do ucha
  • Długi przewód 3,5m
  • Waga

JVC HA-RX700-E możecie znaleźć tutaj:

Oferta dla ciebie JVC HA-RX700-E ceneo.pl

Pioneer SE-M631TV

Słuchawki nauszne, które cechują niebywałą lekkością jak na słuchawki o konstrukcji zamkniętej. Pioneer SE-M631TV ważą tylko 155 gramów. To dobra propozycja dla tych, którzy są bardziej mobilni, ale nie chcą rezygnować z wytłumienia. Ich pasmo przenoszenia jest na tym samym poziomie co w przypadku JVC (8 - 25 000 Hz). Nieco niższy jest poziom skuteczności SPL - zaledwie 98 dB.

Propozycję Pionnera wyróżnia długi kabel - 5 metrów z regulacją głośności

Co dość nietypowe jak na słuchawki w tym pułapie cenowym, model ten posiada regulację głośności na przewodzie. Sam przewód imponuje długością 5 metrów. Wymiar przetwornika akustycznego standardowym jak dla słuchawek nausznych pokrywających całe uszy, czyli 40 mm. Samo wykonanie jest nierówne. O ile poduszki są bardzo miękkie, tak pałąk niestety wykonano z plastiku, bez żadnego wyłożenia.

Pioneer SE-M631TV - cechy szczególne:

  • Lekkie
  • Długi przewód
  • Szerokie pasmo przenoszenia
  • Niewygodna konstrukcja pałąka
  • Niewielkie ciśnienie akustyczne - 98 dB

Tu kupisz Pioneer SE-M631TV:

Pioneer SE-M631TV oferta dla ciebie mediaexpert.pl

Jakie słuchawki do 150 złotych wybrać? Podsumowanie

Segment słuchawek do 150 złotych oferuje szeroką gamę urządzeń, które spokojnie mogą rywalizować z nieco droższymi modelami wśród najlepszych słuchawek nausznych.

Są konstrukcje tylko nieco domknięte, ale i dość szczelne. Nie brakuje słuchawek kompaktowych, jak i nieco cięższych. Znaczne różnice pojawiają się także w wykonaniu, a co za tym idzie - wytrzymałości konstrukcji. Przy odpowiedniej trosce każda z pozycji rankingu powinna zapewnić lata użytkowania.

W naszym zestawieniu nie zabrakło także propozycji o wysokiej jakości dźwięku. Swój wzrok skierujcie na propozycję od Kossa, bo choć wygląda niepozornie, to pozytywnie zaskakuje brzmieniem. Od otoczenia dobrze izolują zarówno propozycje od Superluxa, jak i AKG. Jeśli zaś interesuje was mobilność, poza Porta Pro Classic miejcie na oku SE-M631TV od Pioneera.


Sprawdź także: 

blog comments powered by Disqus
Jakie słuchawki nauszne do 150 złotych? |TOP 5|