PODPOWIEDZI:

Czajnik elektryczny do 200 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kalorik TKG JK 1009 PWD Purple White DotsKalorik TKG JK 1009 PWD Purple White Dots199 zł
2Setti+ KT950W BiałySetti+ KT950W Biały199 zł
3Bosch TWK3P423Bosch TWK3P423189 zł
4Russell Hobbs Structure Kettle White 28080-70Russell Hobbs Structure Kettle White 28080-70199 zł
5ETA 9186-90040 Storio BeżowyETA 9186-90040 Storio Beżowy179 zł
Czajnik elektryczny do 200 zł | TOP 5 |

Czajniki elektryczne do 200 zł to sprzęt, który powinien być funkcjonalny, solidnie wykonany, bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Czy tak jest? O tym przekonasz się za chwilę, poznając TOP 5 czajników elektrycznych w kwocie nieprzekraczającej 200 zł.

W poniższym zestawieniu znajdziesz czajniki elektryczne do 200 zł, które różnią się między sobą już na pierwszy rzut oka. Chodzi o odmienny wygląd każdego z nich, inne moce i oferowane funkcje. Wybierz ten, który jest najbardziej zbliżony Twoim oczekiwaniom.

Pamiętaj, że poczytasz o nich także w bazie czajników elektrycznych.

Czajnik elektryczny do 200 zł – Opinie

1. Kalorik TKG JK 1009 PWD Purple White Dots

czajnik elektryczny Kalorik TKG JK 1009 PWD Purple White Dots
Maksymalna moc3000 W
Pojemność1,7 l
WykonanieStal nierdzewna
FiltrTak
CenaKalorik TKG JK 1009 PWD Purple White Dots oferta w Ceneo

Liderem jest wyjątkowy czajnik bezprzewodowy Kalorik TKG JK 1009 PWD Purple White Dots w kolorze fioletowym z białymi kropeczkami. Przeznaczony dla tych, którzy szukają solidnego, wydajnego i niebanalnego czajnika o oryginalnym kształcie.

Bardzo duża moc pozwoli zaoszczędzić czas (dobra opcja dla zabieganych osób). Oferuje filtr osadów wapiennych, wieczko z zatrzaskiem, obrotową podstawę, bezpiecznik termiczny i precyzyjny dzióbek. Element grzejny jest zabudowany.

2. Setti+ KT950W Biały

biały czajnik elektryczny Setti+ KT950W Biały
Maksymalna moc2200 W
Pojemność1,7 l
WykonanieStal nierdzewna
FiltrNie
CenaSetti+ KT950W Biały oferta w Ceneo

Na drugim miejscu nowoczesny czajnik elektryczny Setti+ KT950W Biały o szerokich możliwościach. Regulacja temperatury na 5 poziomach pozwoli idealnie przyrządzić dany napój. Warto zwrócić uwagę na podwójne ścianki, dzięki którym ciepło jest dłużej utrzymywane, ale które również minimalizują ryzyko poparzenia się podczas dotknięcia obudowy. Płaska grzałka ze stali nierdzewnej zapewnia proste mycie i mniejsze osadzanie się kamienia.

Możliwe sterowanie smartfonem (aplikacja pozwala między innymi na włączenie/wyłączenie czajnika czy kontrolę nad temperaturą). Plusem jest estetyczny wygląd, obudowa wykonana ze stali nierdzewnej, pojemność wystarczająca dla całej rodziny, obrotowa podstawa, przewód zasilający o długości 0,75 m i system bezpieczeństwa. Nie ma natomiast wskaźnika poziomu wody i filtra.

3. Bosch TWK3P423

czarny czajnik elektryczny Bosch TWK3P423
Maksymalna moc2400 W
Pojemność1,7 l
WykonanieStal nierdzewna i tworzywo sztuczne
FiltrTak
CenaBosch TWK3P423 oferta w Media Expert

Trzecia pozycja należy do czarnego czajnika elektrycznego Bosch TWK3P423 z ukrytą grzałką, wyjmowanym filtrem i przydatnym wskaźnikiem poziomu wody. Wyprofilowany dzióbek ogranicza ryzyko rozlania wody, pokrywę wygodnie otworzysz przy użyciu przycisku na rączce, z kolei szerokie otwarcie czajnika ułatwia proces czyszczenia.

Uniwersalne napięcie pozwala na użycie sprzętu gdziekolwiek się znajdujesz i gdzie masz dostęp do prądu. Atutem jest automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody, ochrona przed przegrzaniem bądź włączeniem pustego czajnika, jak również schowek na przewód.

4. Russell Hobbs Structure Kettle White 28080-70

czajnik elektryczny Russell Hobbs Structure Kettle White 28080-70
Maksymalna moc2400 W
Pojemność1,7 l
WykonanieStal nierdzewna i tworzywo sztuczne premium
FiltrTak
CenaRussell Hobbs Structure Kettle White 28080-70 oferta w RTV EURO AGD

Stylowy czajnik elektryczny Russell Hobbs Structure Kettle White 28080-70 w biało-srebrnym kolorze będzie stanowił także ozdobę kuchni. Filtr skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia. Zastosowano płaską grzałkę, niebieskie podświetlenie, obrotową podstawę i automatyczny wyłącznik. Czajnik Russell Hobbs gwarantuje szybkie gotowanie wody (nawet w 55 sekund przygotuje jedną filiżankę).

5. ETA 9186-90040 Storio Beżowy

czajnik na prąd ETA 9186-90040 Storio Beżowy
Maksymalna moc2150 W
Pojemność1,7 l
WykonanieStal nierdzewna i tworzywo sztuczne
FiltrTak
CenaETA 9186-90040 Storio Beżowy oferta w Ceneo

Klasyfikację czajników elektrycznych do 200 zł zamyka ETA 9186-90040 Storio Beżowy. Zaokrąglone kształty ułatwiają mycie czajnika. Wyjmowany filtr wyczyścisz pod bieżącą wodą. Charakteryzuje się ukrytą grzałką, obrotową podstawą, bezpiecznikiem termicznym, sygnalizacją świetlną podczas pracy, wskaźnikiem poziomu wody oraz miejscem na nawinięcie przewodu.

Śmiało można go przypisywać do czajników elektrycznych w stylu retro.

Czego oczekiwać po czajniku elektrycznym do 200 zł?

Po droższym sprzęcie śmiało masz prawo żądać lepszego wykonania i parametrów. I w porównaniu do tanich czajników elektrycznych do 50 zł bądź czajników elektrycznych do 100 zł faktycznie widać spore różnice.

Modele do 200 zł oferują dużo atutów:

  • Maksymalna moc - wynosi nawet do 3000 W, zatem szybkie zagotowanie wody nie będzie stanowiło problemu dla takiego czajnika, a Ty zaoszczędzisz na rachunkach za prąd.
  • Pojemność - tutaj niewiele się zmieniło. Wciąż odpowiednia jest na poziomie 1,7 l. Spokojnie wystarczy dla dużej rodziny lub w przypadku wizyty gości.
  • Filtr antyosadowy - niemal każdy posiada wyjmowany filtr, który wyczyścisz, a tym samym wydłużysz żywotność urządzenia.
  • Jakość wykonania - część czajników w cenie do 200 zł jest wykonana stricte ze stali nierdzewnej, inne po części ze stali, a po części z tworzywa sztucznego, ale wysokiej jakości. Przekłada się to oczywiście na większą trwałość sprzętu. W droższych czajnikach raczej nie napotkasz problemu nieszczelności czy uporczywego zapachu plastiku.
  • Komfort użytkowania - takie urządzenia mają dobrze wyprofilowane dzióbki, ergonomiczne uchwyty, obrotowe podstawy, wskaźniki poziomu wody, ukryte grzałki.
  • Design - nie znajdziesz tu czajników o nudnym wyglądzie. Zachwyca estetyka i różnorodność kolorów, kształtów.
  • Dodatkowe elementy - poza różnymi zabezpieczeniami wpływającymi na bezpieczeństwo niektóre czajniki do 200 zł wyróżniają się zdalnym sterowaniem, bezpieczną w dotyku obudową, podtrzymywaniem ciepła, podświetleniem lub regulacją temperatury.

Podsumowanie

Kolejny ranking czajników elektrycznych dobiegł końca. Każdy spośród wymienionych 5 modeli jest wart uwagi, bowiem wyróżnia się czymś innym na tle pozostałych. Zachwycić może zarówno design, jak i imponująca jakość wykonania, duża moc, właściwa pojemność, łatwość konserwacji, zabezpieczenia, dodatkowe funkcje.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Czajnik elektryczny do 200 zł | TOP 5 |