PODPOWIEDZI:

California Gold Rush [Prezentacja]

California Gold Rush to gra dedykowana miłośnikom złota. Pozwala wcielić się w wielkiego poszukiwacza tego cennego metalu. Podczas rozgrywki czeka na nas bardzo wiele niebezpiecznych przygód, wszystko po to, aby się wzbogacić. Gorączka złota może was ogarnąć na Androidzie i OS.

NOKIA LUMIA 720 BLACK

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Pomysłowa
  • Długa
  • Wiele ulepszeń
  • Urozmaicona rozgrywka
  • Przeciwnicy
  • Bonusy
  • Sterowanie
WADY
  • Grafika

Gracz wciela się w postać młodej rudowłosej dziewczyny. Zamierza ona zostać milionerką i kąpać się w złocie. Samymi marzeniami jednak tego nie osiągnie. Przyjdzie jej więc złapać za kilof i zejść do podziemi w celu poszukiwania złota. Czeka na nas 25 unikatowych i niebezpiecznych misji oraz kilka dodatkowych bonusów.

California Gold Rush fot1

Omawiany przeze mnie dzisiaj produkt nie jest nowy. Można powiedzieć, że cieszył się dużą popularnością, gdy smartfony zaczynały zalewać rynek. Teraz te urządzenia ma już niemal każdy, a gra się zestarzała. Dokładnie grafika, która jest niskiej jakości. Na telefon z mniejszym wyświetlaczem i rozdzielczością można to jeszcze przeboleć. Jednak gdy zamierzamy zagrać na tablecie, czy iPhonie 5 mogą pojawić się problemy. Szkoda, że autorzy nie wydają już aktualizacji na nowsze urządzenia.

California Gold Rush fot2

Nie samą grafiką żyje człowiek, bo jak produkt jest dobry to się sam obroni. Tak też jest w tym wypadku. Rozgrywka jest jak najbardziej grywalna i wciąga. Zadaniem gracza jest wędrowanie po kopalniach i szukanie złota. Oprócz samych wartościowych rzeczy przyjdzie nam przekopywać się przez twarde kamienie i ziemię. W późniejszych poziomach dojdą także przeciwnicy i zawalające się szyby. Niebezpieczne jest życie górnika, ale nie aż taki diabeł straszny jak go malują. Zebrane złoto możemy przeznaczyć na power upy, takie jak umocnienia czy dynamit. Te rzeczy bardzo pomogą nam w pracy. Za każdą czynność jaką wykonanym tracimy punkty wytrzymałości. Możemy dodatkowe siły zdobyć w sklepie, jednak nie ma co liczyć na ich stu procentową regenerację. Przyjdzie nam wybierać tą lżejszą drogę do bogactwa. Kopanie w twardych skałach więcej wymagają energii, niż przekopanie się przez ziemię. Tak więc będziemy musieli myśleć taktycznie podczas rozgrywki.

California Gold Rush fot3

Sterowanie było dla mnie na początku trochę mylące. Potrzebowałem trochę czasu, aby się do niego przyzwyczaić. Wszystko opiera się na wydawaniu komend palcem. Wskazujemy miejsce, w które ma się udać dziewczyna. Jest to bardzo proste i muszę przyznać, że jak się już oswoiłem ze sterowaniem stało się ono przyjemne. Na ekranie mamy pozostałe przyciski jak np. plecak. W nim znajdują się przedmioty, które nam pomogą podczas rozgrywki. Oczywiście będą tam one, o ile je wcześniej zakupimy w sklepie.

California Gold Rush fot4

Bardzo polecam tą grę na długie wieczory. Jest ona stosunkowo długa jak na grę na telefon. Ukończenie jej na 100% zajmie nam jeszcze więcej czasu, niż ukończenie podstawowej gry. Najsłabszym elementem produkcji jest bez wątpienia grafika. Może ona odrzucić przy pierwszym kontakcie. Jednak jeżeli nie obawiacie się rozmazanych tekstur, a oczekujecie dość dobrej gry na telefon na pewno się nie rozczarujecie. Posiadacze platformy Android mogą ją pobrać za darmo w sklepie Google Play.

California Gold Rush fot5

blog comments powered by Disqus
California Gold Rush [Prezentacja]