PODPOWIEDZI:

Recenzja Kid Tripp ­ Najtrudniejsza gra na iPhona

Przejść poziom w czasie 25 sekund? Co to za problem!Chciałbym wam dzisiaj przedstawić tytuł, który ma miano najtrudniejszej gry na iPhona.Mowa tutaj o Kid Tripp, która jest dedykowana dla najbardziej wymagających graczy.

Sony Xperia Tablet Z2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  •  Grafika
  •  Sterowanie
  •  Bardzo trudna
  •  Wciąga na długie godziny
  •  Dynamiczna
  •  Osiągnięcia
WADY
  • ­­­ Uzależnia

FABUŁA

Tytułowy dzieciak rozbija się na nieznanej wyspie. Jest to dość niebezpieczne miejsce i musimy pomóc mu uciec. Już na samym początku nie jest łatwo. Na ukończenie poziomu średnio wystarczy około 25 sekund. Jednak by tego dokonać będziemy potrzebowali dużo więcej czasu i cierpliwości.

Kid Tripp


ROZGRYWKA

Gra jest niezwykle wymagająca. Jeden błąd lub kontakt z przeciwnikiem pozbawia nas życia i musimy zaczynać poziom od początku. Na ekranie telefonu dzieje się naprawdę bardzo dużo. Przec>iwnicy tylko czyhają by nas zranić a niektóre przepaście aż się proszą abyśmy do nich wpadli.

Kid Tripp


» Zobacz recenzję Samsunga Galaxy Tab 3 10.1STEROWANIE

Główny bohater biegnie przed siebie automatycznie. My możemy jedynie skakać, rzucać kamieniami i przyspieszać. Sterowanie jest bardzo dobrze przygotowane. Lewa cześć odpowiada za skok a druga połowa za rzucanie kamieniami w przeciwników. Bieganie to funkcja dla zawodowców. Dodatkowym utrudnieniem rozgrywki jest szybsze tempo.

Kid Tripp


GRAFIKA

Grafika jest bardzo prosta i rozpikselowana. Na pewno żaden fan 8bitów nie przejdzie obojętnie na widok tej gry. Postacie jaki tła bardzo ładnie się prezentują. Należy uważać na bardzo niewinną oprawę wizualną. Gra to prawdziwy demon trudności, który potrafi niekiedy porządnie wkurzyć.

Kid Tripp


PODSUMOWANIE

Grę Kid Tripp bardzo polecam wszystkim wymagającym graczom. Nie jest to tytuł, który przejdzie się w 4 godziny i usunie. Potrafi czasami naprawdę bardzo zirytować. Bardzo szybko jednak zaczynałem od początku, ponieważ gra jest niezwykle fajna. Dobrze zoptymalizowana, ze świetnym gameplayem i sterowaniem. Jest dość dynamiczną produkcją i na ekranie dzieje się wiele, jak na dobrego runnera przystało.
https://itunes.apple.com/us/app/kid­tripp/id660068947?mt=8

blog comments powered by Disqus
Recenzja Kid Tripp ­ Najtrudniejsza gra na iPhona