PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

HTC One Max - notatnik z Android na pokładzie

  • Dodano: 4 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Najprostszym sposobem na opisanie HTC One Max'a jest stwierdzenie, że to powiększona wersja popularnego HTC One.

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
od 39,99 zł ZŁ

HTC ONE MAX SILVER 803e

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wyświetlacz
  • Czytnik linii papilarnych
  • Design
  • Hardware
WADY
  • Cena
  • Gabaryty urządzenia

One Max posiada wyświetlacz o przekątnej 5,9" i rozdz. 1080 x 1920 pikseli. Wewnątrz mieści się cztero-rdzeniowy procesor 1.7 GHz i 2 GB pamięci RAM i 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej, plus gniazdo microSD. Z tyłu umieszczono 4 MP - Ultrapikselowy aparat fotograficzny z funkcją nagrywania wideo w 1080p HD, plus 2,1 MP aparat z przodu.

Rankingi tabletów - TOPOWE modele! >>>

HTC One Max fot4

Jest to urządzenie LTE działające w różnych pasmach w zależności od docelowego rynku. Posiada także obsługę NFC. Urządzenie posiada wszystkie standardowe sposoby komunikacji, plus port MHL służący do podłączenia do telewizora z HDMI oraz funkcję pilota na podczerwień.

HTC One Max fot3

Niezwykłą funkcją jest czytnik linii papilarnych. Służy nie tylko do odblokowania urządzenia, ale także do uruchomienia trzech wybranych aplikacji, w zależności od wybranego palca.

Rywalami HTC One Max'a od Samsunga są Galaxy Note 3 i linia Galaxy Mega, aczkolwiek nie są one tak charakterystyczne jak HTC One Max. Sony Xperia Z Ultra również stanowi poważną konkurencję, jest jednakże zbyt wielka, przez co znacznie mniej praktyczna.

Samsung Galaxy Note 3 - test

One Max posiada pełną funkcjonalność HTC One, plus aktualizację do Androida 4.3 i HTC Sense 5.5. Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 3300 mAh, a One Max mierzy 165 x 83 x 10,3 mm i waży 217 gramów. Dodatkowe akcesorium - "Power Flip Case", wzbogaci pojemność baterii o 1150 mAh. HTC One Max powinien być dostępny w sklepach od października w kolorze srebrnym.

HTC One Max fot5

HTC One Max fot2

Mimo braku potwierdzonych cen, zakładamy, że HTC One Max wart będzie około 600 do 650 €.

blog comments powered by Disqus
HTC One Max - notatnik z Android na pokładzie