PODPOWIEDZI:

HTC One Max - notatnik z Android na pokładzie

Najprostszym sposobem na opisanie HTC One Max'a jest stwierdzenie, że to powiększona wersja popularnego HTC One.

HTC ONE MAX SILVER 803e

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wyświetlacz
  • Czytnik linii papilarnych
  • Design
  • Hardware
WADY
  • Cena
  • Gabaryty urządzenia

One Max posiada wyświetlacz o przekątnej 5,9" i rozdz. 1080 x 1920 pikseli. Wewnątrz mieści się cztero-rdzeniowy procesor 1.7 GHz i 2 GB pamięci RAM i 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej, plus gniazdo microSD. Z tyłu umieszczono 4 MP - Ultrapikselowy aparat fotograficzny z funkcją nagrywania wideo w 1080p HD, plus 2,1 MP aparat z przodu.

HTC One Max fot4

Jest to urządzenie LTE działające w różnych pasmach w zależności od docelowego rynku. Posiada także obsługę NFC. Urządzenie posiada wszystkie standardowe sposoby komunikacji, plus port MHL służący do podłączenia do telewizora z HDMI oraz funkcję pilota na podczerwień.

HTC One Max fot3

Niezwykłą funkcją jest czytnik linii papilarnych. Służy nie tylko do odblokowania urządzenia, ale także do uruchomienia trzech wybranych aplikacji, w zależności od wybranego palca.

Rywalami HTC One Max'a od Samsunga są Galaxy Note 3 i linia Galaxy Mega, aczkolwiek nie są one tak charakterystyczne jak HTC One Max. Sony Xperia Z Ultra również stanowi poważną konkurencję, jest jednakże zbyt wielka, przez co znacznie mniej praktyczna.

Samsung Galaxy Note 3 - test

One Max posiada pełną funkcjonalność HTC One, plus aktualizację do Androida 4.3 i HTC Sense 5.5. Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 3300 mAh, a One Max mierzy 165 x 83 x 10,3 mm i waży 217 gramów. Dodatkowe akcesorium - "Power Flip Case", wzbogaci pojemność baterii o 1150 mAh. HTC One Max powinien być dostępny w sklepach od października w kolorze srebrnym.

HTC One Max fot5

HTC One Max fot2

Mimo braku potwierdzonych cen, zakładamy, że HTC One Max wart będzie około 600 do 650 €.

blog comments powered by Disqus
HTC One Max - notatnik z Android na pokładzie