PODPOWIEDZI:

Recenzja Loot Hero – Wybijanie potworów

Zdobywanie złota, pokonywanie wrogów, awansowanie na wyższe poziomy i rozwój bohatera brzmi znajomo? Te czynności przyjdzie nam cały czas wykonywać w grze Loot Hero. Darmowej mobilnej produkcji na Androida i iOS.

Samsung GALAXY NX

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Bardzo dobry początek
  • Rozbudowa głównego bohatera
  • Wielu przeciwników
  • Bardzo efektowna
  • Grafika
  • Grywalna
WADY
  • Osiągnięcia tylko z poziomu aplikacji
  • Przy późniejszym graniu dość nudna

HISTORIA

Legendarny smok nawiedza ziemię. Sieje spustoszenie i dzięki swojej mocy ożywia potwory. Dzielny bohater postanawia stawić czoło potężnej bestii. Graczowi przyjdzie odwiedzić takie lokacje jak las, pustynia, dżungla, lodowe krainy i wulkan. Fabuła bardzo przypomina mi grę komputerową Diablo. Tutaj także musimy pokonać na końcu silnego bossa. Po tym wyczynie historia zatacza koło i znowu trafiamy do punktu początkowego. Z takim wyjątkiem, że potwory są już stanowczo silniejsze i zdobywamy więcej złota jak i doświadczenia.

Loot Hero

ROZGRYWKA

Bohater przemierza pięć zróżnicowanych lokacji w celu zniszczenia wrogów. Na każdym z nich na końcu znajduje się boss. Pokonanie go gwarantuje ukończenie poziomu. Później nie ma już powrotu i nie możemy wrócić na początku poziomu. Jest to najbardziej odczuwalne podczas walki ze smokiem. Siła potworów zwiększa się i gra staje się trudniejsza. Podczas walki zdobywamy niezbędne doświadczenie i pieniądze. Wydawać je możemy w miastach aby ulepszać swoje statystyki. Polegli wrogowie zostawiają mikstury zdrowia i wściekłości. Po zebraniu takiej mikstury bohater staje się silniejszy i szybszy przez krótki czas. Ukończenie bazowej gry nie powinno nam zabrać dużo czasu. Można powiedzieć, że to taki rozbudowany samouczek. Na późniejszych poziomach trudności będzie zdecydowanie trudniej. Będziemy musieli wielokrotnie wracać do wcześniejszych lokacji aby zdobyć wyższy poziom. Niestety później rozgrywka zdecydowanie słabnie. Staje się powtarzalna i schematyczna. Wykonujemy ciągle te same czynności. Oprócz zabijania potworów nie mamy już nic do roboty.

Loot Hero

» Zobacz recenzję Samsung Galaxy NX

STEROWANIE

Do kierowania rycerzem wystarczą dwa palce. Lewa strona ekranu odpowiada za poruszanie się w lewą stroną a prawa część w prawo. Bohater szarżuje na przeciwników i automatycznie atakuje. Nie mamy żadnego wpływu na walkę. Jedynie możemy rozwijać umiejętności naszego wojownika, co polepsza statystyki. W rezultacie gra przechodzi się sama ze względu na bardzo proste sterowanie. Jedynie musimy dbać o to aby nasze współczynniki był dość wysokie i pasek zdrowia nie spadł do zera.

Loot Hero

GRAFIKA

Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze. Najbardziej podobają mi się rozmycia, które towarzyszą nam na każdym kroku. Potwory są wykonane w bardzo wysokim stylu pixel. Bardzo mi się podobają i dobrze wyglądają, nawet na dużym tablecie. Wraz z rozwojem naszego bohatera zmienia się jego wizerunek podczas rozgrywki.

Loot Hero

PODSUMOWANIE

Loot Hero to gra z bardzo dobrym początkiem. Niestety później jest coraz gorzej. Wykonujemy cały czas te same czynności aby awansować na wyższy poziom czy kupić ulepszenie. Osiągnięcia nie pomagają w tym, aby zostać przy tej grze dłużej. W żaden sposób nie zapisują się na naszym koncie i przejrzeć je możemy tylko z poziomu aplikacji. Mimo wszystko grę naprawdę bardzo polecam. Można się przy niej dobrze bawić. Ładna grafika, rozwój bohatera, sterowanie i dobra rozgrywka to bez wątpienia największe plusy tej gry. Posiadacze platformy Android mogą pobrać tą grę za darmo i sprawdzić ją na własnej skórze.

Loot Hero

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

blog comments powered by Disqus
Recenzja Loot Hero – Wybijanie potworów