PODPOWIEDZI:

Toshiba Excite Write

Nowoczesny tablet od firmy Toshiba. Jak podaje producent jest " w pełni wyposażonym urządzeniem, które inspiruje i pobudza zmysły". Przekonajmy się więc, co tak naprawdę kryje w sobie Excite Write. Zapraszamy na recenzje.

Toshiba Excite Write

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wydajność
  • Rozdzielczość
  • Długi czas pracy
  • Desing
WADY
  • Dźwięk
  • Opóźnienie w reakcji

tablet Toshiba Excite Write z rysikiem

Wygląd zewnętrzny

Na górze urządzenia znajdują się dwa mikrofony oraz przycisk służący do włączania / wyłączania / usypiania tabletu. Kolejno na prawej krawędzi znajduje się uchwyt do rysika. Po obu stronach urządzenia na jego tylnej części są widoczne dwa głośniki. Na prawej krawędzi możemy zauważyć gniazdo ładowania oraz pod specjalną zaślepką złącze micro-USB, HDMI, mini-HDMI, jak i również slot na kartę pamięci microSD oraz kartę SIM. Idąc dalej znajdziemy przyciski służące do regulacji głośności oraz gniazdo do zestawu słuchawkowego, przez który będziemy mogli również prowadzić rozmowy, np. przez Skype. Na tylnej ściance tabletu możemy znaleźć aparat, z diodą doświetlającą LED, co w przypadku tabletów jest naprawdę rzadkością, a chwali się u wielu użytkowników. Producent zaopatrzył urządzenie w 10 calowy ekran IPS.

Ranking tabletów

tablet Toshiba Excite Write tył

System i wydajność

Urządzenie posiada zainstalowany system Android 4.2 Jelly Bean. Producent wyposażył system w preinstalowane aplikacje takie jak: Amazon Kindle, standardową aplikację aparatu ( ten robi naprawdę przyzwoite zdjęcia ), Evernote, Facebook, Menedżer plików, Flip Boom Draw - aplikacja do rysowania rysikiem / palcem, Games - gry do pobrania za darmo, Media Player - odtwarzacz multimedialny, PrintHand, Service Station, Skitch, Splashtop, Stylus Mobile, ThinkFree, TrueCapture, TrueNote. Jak widać producent postarał się instalując dość ciekawe i funkcjonalne aplikacje, pozwalające również na obsługę rysikiem. Przeglądanie nawet bardzo rozwiniętych stron nie sprawia większego problemu. W programach testujących tablet stoi na dość wysokim poziomie. W benchmarku AnTuTu uzyskał 29349 punktów.

Laptop czy tablet - co wybrać do nauki lub pracy >>>

tablet Toshiba Excite Write przód

Specyfikacja

Procesor:Quad-Core ARM® Cortex™-A15 MP
Pamięć RAM:2 GB
GPU:NVIDIA® GeForce® GPU with 72 custom cores
Rozdzielczość:2560 x 1600
Wbudowana pamięć:32 GB
Łączność:Bluetooth® 4.0 + LE, WiFi, HSPA+, GSM/GPRS/EDGE
Złącza wejść/wyjść:slot na kartę SIM, microUSB, mini jack 3.5 mm, wejście ładowania, mini-HDMI
System operacyjny:Android™ 4.2, Jelly Bean
Wymiary [Szer. x dł. x wys]261 x 179 x 10,5 mm
WagaOd 0,630 kg

Podsumowanie

Toshiba Excite Write, potrafi zaskoczyć nas swoją wydajnością. Niestety czasami możemy zauważyć mikro zacięcia systemu, co nie rokuje dobrze na dłuższy czas używania. Dzięki wyposażeniem w wiele portów, możemy stwierdzić, iż tablet jest przeznaczony dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność oraz swobodę użytkowania. Możemy np. podłączyć tablet do projektora / telewizora i wyświetlić na nim własne projekty czy też prezentacje. Producent zapewnia, iż urządzenie to może działać nawet przez 9,5 godziny użytkowania. Dzięki dodatkowemu rysikowi i odpowiednim aplikacjom dołączonych przez firmę Toshiba do systemu możemy w każdej chwili zanotować sobie potrzebne informacje.

tablet Toshiba Excite Write klawiatura tył

Dziękujemy serwisowi TestHubPL na udostępnienie materiału.

blog comments powered by Disqus
Toshiba Excite Write