PODPOWIEDZI:

Recenzja Star Thief - Kradniemy Gwiazdki!

Zbieranie gwiazdek to naprawdę niezłe zajęcie. Dodajmy do tego presję czasową jak i różnego rodzaju przeszkody. Musimy wykazać się wysokim refleksem i opanowaniem podczas kradzieży gwiazdek. Zapraszam na recenzję Star Thief, gry na iOSa.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Prostota
  • Dużo poziomów
  • Rozgrywka
  • Umożliwia trenowanie refleksu
  • Muzyka z menu
WADY
  • Dostępna tylko na iOS

ROZGRYWKA

Mechanika gry jest bardzo prosta. Zadaniem gracza jest zbieranie gwiazdek, które są umieszczone na planszach. Jest ich niezwykle dużo i po zebraniu wszystkich, pod koniec poziomu otrzymujemy trzy duże gwiazdki. Dzięki nim możemy wybrać kolejne nowe światy, czyli tak zwane paczki z poziomami. Poziom trudność jest bardzo dobrze zbalansowany. Jednak nie należy się spodziewać, że ta gra będzie łatwa. Wręcz przeciwnie, przyjdzie nam ponawiać poziom kilkakrotnie aby ukończyć go prawidłowo na 100%. Nie mamy żadnego wpływu na kamerę. To ona odpowiada za poruszanie się ekranu w prawo. Jak nie zdarzymy zebrać niektórych gwiazdek i nam uciekną to koniec. Będziemy musieli zaczynać od początku jeżeli chcemy zebrać je wszystkie.

Star Thief

Autorzy dorzucili do gry bardzo dużo ciekawy pomysłów. Niektóre gwiazdki są poukrywane, znikają na jakiś czas, musimy najpierw zebrać je w określonej kolejności czy najpierw zniszczyć klatkę aby dostać się do żółtej gwiazdki. Te wszystkie zmiany powodują, że gra się nam nie nudzi a my ciągle się uczymy nowych rzeczy.

Star Thief

GRAFIKA I MUZYKA

Oprawa wizualna jest bardzo minimalistyczna. W niczym to jednak nie przeszkadza podczas grania. Grafiki zostały bardzo dobrze przygotowane pod wyświetlacze Retina. Być może kolorystyka jest za bardzo kolorowa w niektórych światach. Star Thief posiada świetną muzykę w głównym menu.

Star Thief

PODSUMOWANIE

Jak na darmowy tytuł dostępny w App Store, Star Thief jest udaną grą. Można przy niej spędzić miło czas i poćwiczyć refleks. Mamy możliwość zmierzenia się w czterech różnych światach tematycznych. Cały czas poznajemy nowości podczas rozgrywki, które urozmaicają naszą grę. Sterowanie jest bardzo proste i przy pomocy jednego palca kradniemy gwiazdki. Polecam sprawdzić Star Thief.

Star Thief

blog comments powered by Disqus
Recenzja Star Thief - Kradniemy Gwiazdki!