PODPOWIEDZI:

S5 Wireless QI Charging S-View Flip Cover - Wysokiej jakości oficjalne etui na smartfon

Kolejny gadżet dodający więcej możliwości jednemu z flagowych smartfonów. S-View Flip Cover to okładka, etui na telefon Galaxy S5, które chroni nasz telefon przed wszelakimi zadrapaniami oraz dodaje mu wiele ciekawych funkcji, m.in. możliwość bezprzewodowego ładowania (QI). Zapraszamy na recenzje!

Samsung Galaxy S5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wysoka jakość wykonania
  • Nowoczesny wygląd
  • Ochrona aparatu
WADY
  • Cena

Wykonanie

Już na pierwszy rzut oka, można powiedzieć, że Samsung postawił w tym przypadku na jakość, która jest przedstawiona w najwyższej klasie. Całość wykonana jest z bardzo dobrych materiałów imitujących skórę. Przeszycie wokół całego etui, to nie ( jak w przypadku domyślnej klapki ) imitacja nici, ale prawdziwa nić. Etui jest dostępne w wielu kolorach, w zależności od zasobów sklepu.

Rankingi najlepszych telefonów i smartfonów >>>

View Flip Cover recent, recenzja

Funkcjonowanie

Na rynku mamy dostępnych wiele tańszych gadżetów, które zapewniają nam ładowanie bezprzewodowe. Niestety często jedna funkcja zabiera nam drugą. W przypadku S5 również spotkaliśmy się z takim problemem, tania nakładka umożliwiająca ładowanie bezprzewodowe, jednocześnie zablokowała funkcje NFC. W przypadku oficjalnego etui, producent daje nam możliwość skorzystania z tych funkcji jednocześnie, bez najmniejszych problemów. Warto również wspomnieć o wodoszczelności - w przypadku oficjalnego etui, również jest to zachowane.

View Flip Cover recent, recenzja

Instalacja i pierwsze wrażenia

Proces instalacji jest bardzo prosty. Wystarczy zdjąć dotychczasową tylną klapkę z naszego telefonu i wcisnąć telefon do etui ( tak, aby okienko było na ekranie ). Po wykonaniu w/w czynności telefon od razu wykrywa gadżet, i przełącza się w odpowiedni tryb. Przy zamkniętym etui mamy widoczne w okienku górny pasek stanu oraz godzinę i wybraną przez siebie wcześniej tapetę. Dodatkową zaletą tej okładki jest to, że możemy bez najmniejszych problemów prowadzić przez nią rozmowy. Jak możemy zauważyć, etui zabezpiecza nam również dobrze wszelkie rogi telefonu, które mogą być podatne na ścieranie oraz zarysowania. Kolejną zaletą jest zagłębienie aparatu, przez co ten również nie ma możliwości zarysowania się.

Dodatkowe informacje

  • Na rynku są dostępne dwie wersje - jedna, która posiada funkcję QI oraz druga, która nie jest w nią zaopatrzona.

View Flip Cover recent, recenzja

W zestawie znajdziemy

  • Instrukcje obsługi
  • Etui

Dziękujemy serwisowi TestHubPL na udostępnienie materiału.

blog comments powered by Disqus
S5 Wireless QI Charging S-View Flip Cover - Wysokiej jakości oficjalne etui na smartfon