PODPOWIEDZI:

Sms Audio Street over-ear ANC - dobre słuchawki za niemałe pieniądze!

Seria Street firmy Sms Audio sygnowana jest przez słynnego rapera 50 Centa. Tym razem przetestowaliśmy masywny model over-ear ANC, słuchawki grają świetnie i posiadają aktywną redukcję szumów. Jednak za taką jakość dźwięku i dodatki przyjdzie nam słono zapłacić. Zapraszamy do recenzji.

Sms audio over ear anc

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Znakomita jakość dźwięku
  • Aktywna redukcja hałasów
  • Dość wygodne
  • Ciekawe akcesoria
WADY
  • Cena50 Cent poleca!Na początek naszej recenzji warto wspomnieć odrobinę o tym, dlaczego 50 Cent swoim nazwiskiem firmuje produkty firmy Sms Audio.

50 Cent to znany raper, muzykę ma we krwi. Dla człowieka takiego formatu ważny jest każdy szczegół.

Dlatego Curtis Jackson, czyli 50 Cent postawił wysoko poprzeczkę firmie Sms Audio.Słuchawki sygnowane jego podpisem miały być wytrzymałe, eleganckie i zapewniać dźwięk najwyższej jakości.

Tak powstała cała linia słuchawek, tak nausznych, wokółusznych i dousznych. Czy faktycznie słuchawki spełniają warunki postawione przez rapera? Odpowiedź w tej recenzji.

Sms Audio Street over-ear ANCZawartość zestawuCo znajdziemy w dużym kartonie, kosztującym jakieś 1200 zł? Całkiem sporo.

Po pierwsze mamy tu świetne etui, wyglądające efektownie i chroniące słuchawki. We wnętrzu oczywiście znalazło się miejsce dla słuchawek Street over-ear ANC, złożone zajmują niewiele miejsca.

Dostajemy także instrukcję obsługi, oraz broszurę od samego 50 Centa, opisującą jego styl i wymagania które muszą spełnić jego słuchawki.

W komplecie mamy kilka kabelków i ściereczkę do czyszczenia słuchawek.

Najważniejszym kablem jest ten łączący słuchawki z komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Kabel ten ma około 130 cm długości i posiada niebieską izolację, wydaje się być całkiem wytrzymały. Zakończony jest dwoma pozłacanymi wtykami mini-jack 3,5 mm, jeden z wtyków jest łamany, aby było nam wygodnie podłączyć kabel do urządzeń mobilnych.

Na kablu znajduje się też czuły mikrofon, przydatny do prowadzenia rozmów telefonicznych. Mikrofon posiada przycisk służący do kilku celów:

  • odbieranie połączenia
  • przerwanie rozmowy
  • play
  • pauzaSms Audio Street over-ear ANC

W opakowaniu jest także kabel USB - microUSB, służący do naładowania akumulatora znajdującego się w słuchawkach. Służy on do aktywacji funkcji ANC, o której w dalszej części recenzji.

Ostatnim akcesorium jest przejściówka, pozwalająca skorzystać ze słuchawek podczas podróży samolotem.

Sms Audio Street over-ear ANC

Sms Audio Street over-ear ANCParametry techniczneO parametrach nie dowiemy się zbyt wiele. Wielu producentów sprzętu klasy hi-end po prostu ich nie udostępnia.

Wiemy tyle, słuchawki posiadają 40 mm membrany, dostrojone tak aby wiernie oddawały każdy pasmo dźwięku.

Impedancja słuchawek wynosi zapewne 32 Ohm, skoro możemy je bez problemu podłączyć do urządzeń mobilnych. W takich przypadkach oporność słuchawek musi być dopasowana do mocy wyjściowej źródła sygnału, jakim jest smartfon, tablet, czy odtwarzacz Mp3.

Sms Audio Street over-ear ANC

Sms Audio Street over-ear ANCWygląd/jakośćTo że słuchawki wykonane są świetnie nie podlega żadnej dyskusji.

Mimo wszystko są dość sporych rozmiarów. Jak dla mnie były odrobinkę za duże i bardziej komfortowo czułem się użytkując model on-ear wired.

Street over-ear ANC posiadają składaną konstrukcję i masywny pałąk. Nie są zbyt ciężkie, ich waga to poniżej 300 gram.

Pałąk jest naprawdę gruby, przy okazji bardzo elastyczny i wytrzymały. Od wewnętrznej strony wyposażono go w grubą i miękką poduszkę, obszytą najwyższej jakości skórą.

Regulacje na stalowych prowadnicach są bardzo wytrzymałe i zapewniają idealne dopasowanie.

Zewnętrzna część muszli słuchawek pokryta jest matowym i gumowanym plastikiem, odpornym na zabrudzenia i uszkodzenia. Znajdziemy tu także z dumą rzucające się w oczy logo firmy Sms Audio.

Zewnętrzna część nauszników to błyszczący plastik, na szczęście występuje on tylko w tym miejscu słuchawek i zbyt mocno się nie brudzi.

Wnętrza muszli są dość duże, zakrywają całe ucho. Miękka gąbka nauszników jest obszyta najwyższej jakości skórą, zachowuje ona zawsze swój wyjściowy kształt. Dzięki temu przy zakładaniu słuchawek idealnie dopasowuje się do naszej głowy, po zdjęciu wraca do pierwotnej objętości.

W ten sposób te poduszki nie ubiją nam się i nie grozi nam złe przyleganie słuchawek do głowy.

Sms Audio Street over-ear ANC

Sms Audio Street over-ear ANCANCFunkcja ANC, czyli Active Noise Control zapewni nam totalne odcięcie się od świata zewnętrznego i zatopienie w muzyce najwyższej jakości.

Już same słuchawki poprzez swoją zamkniętą konstrukcję wokółuszną zapewniają niezła, pasywną izolację od hałasów z zewnątrz.

Spotęgować efekt ma funkcja ANC, aby zadziałała należy naładować baterię o pojemności 260 mAh znajdującą się w słuchawkach, ładujemy ją dostarczonym kablem.

Proces ładowania trwa ok. 2,5 godziny, po tym wystarcza na +/- 70 godzin korzystania ze słuchawek z włączoną funkcją ANC. Jeśli bateria się rozładuje nadal możemy korzystać ze słuchawek, jednak bez aktywnej redukcji hałasów.

ANC powoduje zmniejszenie dochodzących do nas hałasów o kolejne 15 dB, oznacza to w praktyce że jeśli coś usłyszymy pomimo włączonej funkcji ANC, to wyłącznie dźwięki bardzo bliskie i bardzo głośne (np. przejeżdżająca obok nas karetka pogotowia), zwykły gwar miasta po prostu przestaje istnieć.

Słuchawki serii Street głównie dedykowane są do użytku mobilnego, dlatego funkcja ANC w terenie jest niezastąpiona i sprawdza się świetnie.

Sms Audio Street over-ear ANC

» Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

Sms Audio Street over-ear ANCWrażenia z użytkowaniaZaczniemy od słuchania muzyki, słuchawki Sms Audio Street over-ear ANC pokazały prawdziwą klasę dźwięku stereo.

Przetworniki dostrojone zostały z ogromną starannością, dzięki zamkniętej konstrukcji możemy cieszyć się mocnymi basami, pełnymi środkowymi pasmami i krystalicznymi wysokimi częstotliwościami. Bez znaczenia czy słuchamy najnowszych, rozrywkowych przebojów radia, czy odtwarzamy soundtrack z filmu lub muzykę klasyczną.

w każdym przypadku odbiór muzyki dostarcza nam niesamowitej satysfakcji.

Dodatkowo po włączeniu funkcji ANC możemy w pełni odciąć się od świata zewnętrznego.

Pochwalić twórców należy także za czuły mikrofon na kablu, który w warunkach miejskiego hałasu zapewnia naprawdę dobry odbiór rozmówcy podczas rozmów telefonicznych.

Pod względem odsłuchu utworów słuchawki zasługują na maksymalną ocenę.

Sms Audio Street over-ear ANC

Sms Audio Street over-ear ANC

Sms Audio Street over-ear ANCPosumowanieSłuchawki Sms Audio Street over-ear ANC to sprzęt audio najwyższej jakości. Wykonany jest świetnie, z dbałością o szczegóły. Posiada wytrzymałą, wygodną i łatwą w transporcie konstrukcję.

Jakość dźwięku jest wzorowa, funkcja ANC nieoceniona. Mikrofon na kablu bardzo przydatny. Jedyną wadą jest cena słuchawek, która niestety dla większości użytkowników może okazać się zaporowa.

Mimo wszystko dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących bezkompromisowych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów oraz dźwięku, słuchawki te są warte polecenia. Pieniądze wydamy w końcu raz, a jakością sygnowaną przez samego 50 Centa będziemy się cieszyć długi czas.Rozpakowanie słuchawek Sms Audio Street over-ear ANCSłuchawki testowano na komputerze PC, wyposażonym w kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty Professional , oraz na smartfonie Sony Xperia E.

blog comments powered by Disqus
Sms Audio Street over-ear ANC - dobre słuchawki za niemałe pieniądze!