PODPOWIEDZI:

Stylowy Tablet - Lenovo Yoga Tablet 2

Lenovo Yoga Tablet 2 jeden z najlepszych który jest wyposażony w rozbudowany system dźwiękowy. Bardzo stylowy design! Dodatkowa możliwość powieszenia na ścianie!

Lenovo Yoga Tablet 10 B8000

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • ładny design
  • dobre kolory
  • wytrzymała bateria
WADY
  • szerokie ramki

Specyfikacja

Lenovo Yoga Tablet 2 wyposażony w procesor Intel Quad Core daje nam możliwość wydajnej pracy bez zawieszania się. Dodatkowo Tablet posiada 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwości rozszerzenia poprzez kartę Micro SD. System zastosowany w tym tablecie to Android 4.4 KitKat. Bateria umożliwia aż do 18 godzin pracy bez ładowania.

Ranking tabletów - Zobacz co Kupić >>>

Wymiary255 x 183 x 3.0-7.2mm
Waga 600 g
SoCIntel Atom Z3745
Procesor4 × 1,33 GHz
GPUIntel HD Graphics 
RAM2 GB
WyświetlaczWyświetlacz IPS 10.1" 1920 x 1200
SOAndroid 4.4 KitKat

Lenovo Yoga Tablet 2

Prezentacja

Lenovo Yoga Tablet 2 charakteryzuje się stylową obudową oraz wykonaniem, na spodzie mamy umieszczoną podstawkę dzięki której możemy postawić tabel lub nawet go powiesić dzięki wyfrezowanemu odpowiedniemu otworowi. Na pogrubionym spodzie z prawej strony znajduje się włącznik/wyłącznik oprawiony w diode sygnalizującą prace. Z drugiej strony możemy zauważyć wyjście słuchawkowe Mini Jack 3,5 mm.

Lenovo Yoga Tablet 2

Poprzednia modele cechowały się poprawnie działającymi głośnikami. Tym razem umiejscowione zostały dwa głośniki na przodzie w trybie stereo. Większe możliwości możemy uzyskać dzięki dołączonemu oprogramowaniu Dolby, pozwala ono na m. in. na ustawienie trybu w zależności czy oglądamy film lub gramy w grę.

Lenovo Yoga Tablet 2

Ekran mamy tutaj zastosowany o rozdzielczości 1920 x 1200, można by się obawiać o widoczne piksele lecz tego tutaj nie doznamy. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie grubych ramek na ekranie, pierwsze spotkanie się z tą opacją nie wygląda ciekawie lecz po dłuższym stosowaniu ułatwia nam to używanie bez problemu zasłaniania sobie ekranu palcami. Kolory wyświetlane są żywe, bardzo dobre.

Podsumowanie

Lenovo Yoga Tablet 2 jest w pełni funkcjonalny. Posiada ciekawy design, wyświetla wyraźne, w miarę mocne kolory. Jedną z fajniejszych opcji jak została zastosowana to możliwość powieszenia tableta w dowolnym miejscu np. w kuchni na ścianie, możemy w łatwy sposób gotować z naszym ulubionym przepisem. Nie zabrakło też wad. Czarne szerokie ramki mogą być dokuczliwe.

Film pochodzi z kanału TestHubPl

blog comments powered by Disqus
Stylowy Tablet - Lenovo Yoga Tablet 2