PODPOWIEDZI:

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You! Bogate wyposażenie, idealny dla miłośników zmieniania obudowy. Budżetowy telefon z dobrą wydajnością.

Overmax Vertis 4010 You

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Bogate wyposażenie
  • Cena
WADY
  • Mała ilość RAM

Specyfikacja

Telefon wyposażony jest w procesor Quad Core 4 x 1.3 GHz oraz GPU Mali 400 MP2, jak na budżetowy telefon jest w miarę dobrze. Dużym minusem jest niestety pamięć RAM której jest tylko 512 MB. Wyświetlacz 4 calowy o rozdzielczości 480x800 jest w miarę wystarczający. Zastosowany został tutaj system Android 4.4 czyli standardowy przy takiego typu telefonach. Pamięć wbudowana jest to tylko 4 GB co może być nie wystarczające nawet dla zwykłego użytkownika.

Kupujesz budżetowy smartfon? Zobacz ten poradnik! >>>

Wymiary129mm x 65mm x 10mm
SoCQuad Core Cortex A7
Procesor4 × 1,3GHz
GPUMali 400 MP2
RAM512 MB
WyświetlaczIPS 4" WVGA 480x800
SOAndroid 4.4
Pamięć wbudowana4 GB

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Wyposażenie

Miłym bardzo zaskoczeniem tego telefonu jest wyposażenie które jest bardzo bogate jak na telefon budżetowy. Pierwszą rzeczą którą znajdziemy w pudełku są 4 dodatkowe tyły obudów aż w 5 różnych kolorach. Dodatkowo na to dostajemy gumową osłonę którą możemy zabezpieczyć telefon.

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Kolejnym elementem jest zestaw słuchawkowy który umożliwi słuchanie muzyki oraz prowadzenie rozmów przez mikrofon który znajduje się w pilocie. Do telefonu dostajemy również baterie o pojemności 1700 mAh oraz kabel USB do komputera. Dla ludzi bojących się o swój ekran producent daje folie zabezpieczającą.

Planujesz zakup telefonu? Dobierz budżet do swoich potrzeb z naszym poradnikiem! >>>

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Prezentacja

Telefon przy pierwszym spotkaniu wydaje się bardzo lekki ale to dlatego iż jest zbudowany z plastiku. VERTIS 4010 YOU umożliwia prace w trybie DUAL sim jak i również tryb pracy Areo 2.


Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Tylni aparat wyposażony jest w 8 MP co można teoretycznie porównać do nowego iPhone lecz jakość optyki znacznie odbiega. Aparat uzupełniony jest o lampę flesh która będzie podświetlała nasze zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Z przodu znajdziemy aparat z 0,3 MP. Głośnik umieszczony został na tyle co może być trochę złym rozwiązaniem ale dźwięk słuchać w mirę dobrze.

Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You

Podsumowanie

VERTIS 4010 YOU jak na telefon za około 300 zł jest dobry, dodatkowe wyposażenie rekompensuje mała ilość pamięci RAM czy pamięci wbudowanej. Telefon przy normalnych użytkowaniu chodzi płynnie bez żadnych przycięć. Telefon wart jest swej ceny. Po więcej zapraszamy do obejrzenia filmu na YouTube.

Film pochodzi z kanału TestHubPl

blog comments powered by Disqus
Recenzja Telefonu Overmax Vertis 4010 You