PODPOWIEDZI:

Tt eSports Poseidon Z Forged - Topowy Model Okuty Aluminium

Tt eSports Poseidon Z Forged to bez wyjątku najbardziej zaawansowana klawiatura z dostępnych na rynku. Aluminiowa obudowa, hub USB, własna karta dźwiękowa oraz mnóstwo dodatkowych przycisków robią niesamowite pierwsze wrażenie. A jak się sprawdziła w testach? O tym dowiecie się czytając dalszą część recenzji.

Thermaltake Tt eSPORTS Klawiatura dla graczy - Poseidon Z Forged Blue

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Solidnie wykonana
  • Funkcjonalna
  • Własny układ dźwiękowy
WADY
  • Wysoka cena
  • Podświetlenie tylko w kolorze niebieskim

Klawiatura Poseidon Z Forged jest świetnie wykonana. Warto zwrócić uwagę na opcjonalną podpórkę pod nadgarstki – łączy się ona z urządzeniem magnetycznie, a dzięki niej klawiatura staje się wygodniejsza w przypadku dłuższego użytkowania. Poseidon Z Forged wyposażony został w przełączniki sygnowane przez Thermaltake – do wyboru dwa rodzaje: blue oraz brown. Na oba firma daje pięć lat gwarancji.

Testowana klawiatura wyposażona jest w przełączniki blue. Podczas jej użytkowania słychać charakterystyczny klik, jednak mimo wszystko pracuje bardzo fajnie. Podłączana jest do komputera za pomocą pojedynczego przewodu USB w oplocie, o długości około 180cm. Odwracając klawiaturę na drugą stronę widzimy, że przewód ten jest od niej odłączany. Mamy tutaj także specjalne wyżłobienia służące do porządkowania nadmiernej ilości kabla. Porządne antypoślizgi gwarantują stabilną pracę Poseidona, a jednostopniowe podgumowane podwyższenia pozwalają dostosować kąt nachylenia do własnych upodobań.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Klawiatura wyposażona jest w dziesięć klawiszy do makr znajdujących się przy jej krawędziach – można je zaprogramować w dedykowanym oprogramowaniu Tt. Z tyłu ukryte są przyciski multimedialne. Z ciekawszych znajdują się tutaj jeszcze: przełącznik profili, przełącznik trybów podświetlenia, blokada Windowsa. Podświetlona dioda podpowiada nam, który profil mamy aktualnie włączony.

Obudowa klawiatury to nie zwykły plastik – to najprawdziwsze szczotkowane aluminium. Na tylnej ściance posiada cztery wejścia: dwa porty USB, gniazdo mikrofonu i gniazdo słuchawek. Mogłoby się wydawać, że klawiatura staje się przedłużeniem karty dźwiękowej znajdującej się w komputerze, jednak nic bardziej mylnego – posiada ona własny układ dźwiękowy wraz ze wzmacniaczem dźwięku.

Podsumowując, Tt eSport Poseidon Z Forged to bez wątpienia ekskluzywna klawiatura z najwyższej półki, wykonana z możliwie najlepszych materiałów. Zapewnia mocny i czysty dźwięk dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej. Ma dużo klawiszy multimedialnych, intuicyjne oprogramowanie i kilka wariantów regulowania podświetlenia. W przypadku wyczulenia na charakterystyczny klik w wersji blue, zawsze można zdecydować się na cichszy model bezklikowy brown. Poseidon Z Forger to jedna z najlepszych klawiatur od Tt.

blog comments powered by Disqus
Tt eSports Poseidon Z Forged - Topowy Model Okuty Aluminium