PODPOWIEDZI:

Tania Lampa LED z Chin - HIT!!!

Dziś możecie zdziwić się, o czym zrobiliśmy materiał. Chodzi mianowicie o LEDową lampkę biurkową prosto z Chin. Jest to model BlitzWolf BW-LT1, a dlaczego w ogóle podjąłem się takiego tematu? Otóż jakiś czas szukałem lampki na biurko, która miałaby kilka konkretnych cech. Były to: możliwość zmiany barwy światła, daleki zasięg ramienia oraz niska cena. Po dogłębnych poszukiwaniach we wszystkich branżowych sklepach w Polsce, stwierdziłem, że zwyczajnie nie da się kupić takiej lampki w cenie między 150, a 200 zł, która jednocześnie spełniałaby moje wymagania. W Polsce może nie, ale na szczęście mamy sklepy w Chinach!

BlitzWolf BW-LT1

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wysoki stosunek ceny do jakości
  • Różne temperatury barwowe
  • 5 stopni jasności
  • Obrotowa głowica
  • Długie ramię
  • Porządna podstawa
  • Gniazdo USB 2.1A
  • Żywotność 50 000 godzin
WADY
  • Błyszcząca powierzchnia

BlitzWolf BW-LT – Z czym to się je

Lampę BlitzWolf BW-LT1 można aktualnie zakupić w sklepie BangGood.com w cenie 140 zł. W zestawieniu z cenami tego typu lamp w polskich sklepach, to naprawdę opłacalny deal. W lampie zintegrowano 48 LEDów o łącznej mocy 15W i jasności 960 lm, a ich żywotność to 50 000 godzin. Całość zasilania jest poprzez odpinany zasilacz 12V/2A. Jej wymiary to 18x17x45 cm (długość x szerokość x wysokość). Model BW-LT jest w pełni obracalny, niemal w 360° - głowica obraca się wokół własnej osi, ramię jest łamane, a na boki można „wywinąć” także samo źródło światła. Zasięg ramienia jest bardzo duży, jest ono także stosunkowo wysokie. Co ważne po wyciągnięciu do maksymalnego poziomu, lampka się nie przewróci, bo podstawa jest ciężka i idealnie utrzymuje Blitzwolfa BW-LT1.

Inna ciekawa lampka LED

BlitzWolf BW-LT1

Jakie funkcje na pokładzie?

Lampka ma 4 opcje podświetlenia o różnych temperaturach barwowych – read, study, relax oraz sleep. Funkcja study ma umożliwić użytkownikowi skupienie, toteż jej temperatura najbardziej ucieka w stronę niebieskiego, natomiast opcja sleep jest najbardziej żółta – aby ukoić przed snem. Istnieje też tryb uruchomienia na 60 minut, który można wykorzystać właśnie przed snem. Każdy z poziomów ma także 5 różnych stopni jasności. Jedną z większych zalet jest z kolei wbudowane gniazdo USB 5V/2.1A do szybkiego ładowania smartfona.

BlitzWolf BW-LT1

Lampka w podobnej cenie >>>

Podsumowanie: Czy warto kupować produkty z Chin?

Reasumując należy podkreślić wysoki stosunek jakości do ceny w przypadku tego urządzenia. Bardzo szerokie możliwości dostosowania pozycji lampy, porządna podstawka i dodatek w postaci gniazda USB, sprawia, że Blitzwolf BW-LT1 to naprawdę ergonomiczna propozycja. Jedynymi minusami, jakie bym nakreślił są czarna barwa i błyszcząca tekstura – lampa przyciąga kurz i widać na niej ryski. Sprzęt aktualnie jest w promocji w sklepie Banggood.com. Czy warto kupować produkty z Chin? Moim zdaniem, między innymi ta lampa udowadnia, że jak najbardziej tak!

Link do testowanej lampy


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

blog comments powered by Disqus
Tania Lampa LED z Chin - HIT!!!