PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

BlackBerry Curve 8520 [TEST]

W październiku 2009r. na polskim rynku pojawił się telefon BlackBerry Curve 8520. Smartfon BlackBerry Curve 8520 jest wyposażony w klawiaturę QWERTY, zaś przewijanie tekstu oraz korzystanie z funkcji menu i gier umożliwia dotykowy trackpad optyczny.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • łatwa nawigacja za pomocą optycznego trackpada
  • komunikacja za pomocą Wi-Fi i Bluetooth
  • aparat fotograficzny 2Mpix
WADY
  • brak modułu 3G
  • mała ilość wbudowanej pamięci (256 MB)

Smartfon BlackBerry Curve 8520 jest wyposażone w klawisze multimedialne, pozwalające na używanie odtwarzacza muzyki i filmów oraz standardowe 3,5mm wyjście słuchawkowe.

BlackBerry Curve 8520

Telefon firmy Research In Motion (RIM) korzysta z procesora taktowanego zegarem 512 Mhz i posiada 256 MB wbudowanej pamięci Flash. Istnieje możliwość rozszerzania pamięci urządzenia dzięki wejściu na karty typu microSD/SDHC.

Poza obsługą technologii Bluetooth i wbudowanego Wi-Fi, BlackBerry Curve 8520 posiada aparat cyfrowy o rozdzielczości 2 MPix z funkcją przybliżania oraz możliwością nagrywania filmów.

Rankingi smartfonów >>>

BlackBerry Curve 8520

Pełne wykorzystanie możliwości BlackBerry 8520 zapewnia usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service), czyli automatyczne odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej, przeglądanie załączników (w formatach Microsoft Word, Excel i PowerPoint, Adobe PDF) oraz plików graficznych. Dostęp do poczty e-mail odbywa się bez konieczności indywidualnego logowania do serwerów pocztowych. Klienci korzystający ze wspomnianej usługi mogą posiadać do 10 kont pocztowych.

BlackBerry Curve 8520

BlackBerry może działać także z usługą w wersji BES (BlackBerry Enterprise Server) zapewniającą współpracę z korporacyjnym systemem pocztowym użytkownika (Microsoft Exchange, Lotus Domino, Novell GroupWisa).

BlackBerry Curve 8520 to smartfon opracowany z myślą o aktywnych użytkownikach aplikacji biznesowych, mobilnej poczty e-mail i SMS-ów.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Curve 8520 [TEST]