PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Samsung Omnia II i8000 [TEST]

Samsung Omnia II i8000 to większy i lepiej wyposażony następca znanego smartfona koreańskiego producenta. Na rynku polskim pojawił się w październiku 2009r.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • duży i czytelny ekran AMOLED
  • HSDPA, Wi-Fi
  • aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix
WADY
  • brak możliwości schowania rysika w obudowie

Samsung Omnia II i8000 została wyposażona w duży dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,7”. Ekran Dzięki technologii AMOLED oferuje intensywne i wyraziste barwy oraz znakomitą jakość obrazu nawet w pełnym słońcu.

Samsung i8000 Omnia II

Smartfon działa na systemie Windows Mobile 6.5, lecz producent umożliwił korzystanie przede wszystkim z interfejsu TouchWiz (TouchWiz 2.0). Dzięki intuicyjnemu menu użytkowanie telefonu staje się bardzo wygodne, a nawigacja odbywa się za pomocą jednego palca. Sprawność działania i wykonywanie wielu zadań jednocześnie umożliwia zastosowany szybki 800MHz procesor.

Rankingi telefonów >>>

Samsung i8000 Omnia II

Do transmisji danych i sprawnego połączenia z Internetem urządzenie wykorzystuje m.in. technologie Wifi oraz HSDPA. Nie zabrakło także wbudowanego odbiornika GPS. Omnia 2 to mobilne biuro. Smartfon pozwala oglądać i edytować dokumenty aplikacji Microsoft Office, a także odbierać i wysyłać pocztę e-mail.

Samsung i8000 Omnia II

Oprócz funkcjonalności biznesowych, nabywcy Samsunga Omnia II znajdą w nim liczne aplikacje multimedialne, użytkowe i rozrywkowe. Na uwagę zasługuje także aparat fotograficzny o rozdzielczości 5Mpix z podwójnym flashem LED oraz z możliwością nagrywania i odtwarzania wideo w jakości DVD.

Samsung i8000 Omnia II

Całości dopełnia wbudowana pamięć o pojemności do 16GB, którą można rozszerzyć o kolejne 32GB dzięki karcie microSD. Wymienna bateria o pojemności 1500 mAh zapewnia aż do 430 godzin czuwania oraz do 10 godzin rozmów.

blog comments powered by Disqus
Samsung Omnia II i8000 [TEST]