PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

BlackBerry Bold 9700 [TEST]

BlackBerry Bold 9700 to kolejny smartfon firmy Research In Motion łączący w sobie funkcje komunikacyjne i multimedialne.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • klawiatura QWERTY
  • komunikacja Wi-Fi
  • optyczny trackpad
WADY
  • wolna przeglądarka internetowa

Smartfon BlackBerry Bold 9700 posiada klawiaturę QWERTY, zaś przewijanie tekstu oraz korzystanie z funkcji menu i gier umożliwia dotykowy trackpad optyczny. Rolę wyświetlacza pełni ekran LCD o wielkości niespełna 2,5” (2,44”).

Bold 9700 (RIM) korzysta z procesora nowej generacji taktowanego zegarem 624 Mhz i posiada 256 MB wbudowanej pamięci Flash. Dzięki czytnikowi kart typu microSD/SDHC mamy możliwość rozszerzenia pamięci o 16GB. Poza obsługą technologii Bluetooth i wbudowanego Wi-Fi (Wi-Fi b/g), BlackBerry Bold korzysta również z łączności 3G i nawigacji GPS.

Zestawienia smartfonów >>>

Nie mogło także zabraknąć aparatu cyfrowego o rozdzielczości 3,2 MPix z autofocusem i lampą LED oraz możliwością nagrywania filmów. Usługa BlackBerry Internet Service daje dostęp do 10 kont poczty elektronicznej, w tym kont na najpopularniejszych serwisach, takich jak czy Gmail czy Hotmail. Dostęp do poczty e-mail odbywa się bez konieczności indywidualnego logowania do serwerów pocztowych.

Telefon może działać także z usługą w wersji BES (BlackBerry Enterprise Server) zapewniającą współpracę z korporacyjnym systemem pocztowym użytkownika (Microsoft Exchange, Lotus Domino, Novell GroupWisa). Bateria o pojemności 1500 mAh zapewnia czas rozmów do 6 godz. i do 21 dni czuwania.

BlackBerry Bold 9700 to kolejna dobra propozycja dla aktywnych użytkowników aplikacji biznesowych, mobilnej poczty e-mail i SMS-ów.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Bold 9700 [TEST]