PODPOWIEDZI:

Air Essence SucPro - Czy to konkurencja dla Dysona?

Odkurzacz Air Essence Suc Pro to solidna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie mnogość końcówek i długi czas pracy na baterii.

Air Essence SucPro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • czas pracy na baterii
  • trzy tryby pracy
  • zielone diody led
  • duży wybór dostępnych końcówek
  • stacja dokująca 2w1
WADY
  • Wysoka cena
  • Brak możliwości poprowadzenia kabla w stacji dokującej

Odkurzać trzeba w każdym mieszkaniu i jest to czynność, która potrafi być znienawidzona przez domowników. A co gdybym powiedział Ci, że dobór odpowiedniego urządzenia może zmienić ciężką harówkę w przyjemność… albo chociaż po prostu przykry obowiązek, na myśl o którym nie będą przechodzić Cię ciarki. Czy takim sprzętem może być odkurzaczAir Essence Suc Pro? Przekonajmy się!

Dla kogo jest odkurzacz pionowy?

Pionowe odkurzacze są lżejsze od klasycznych, a co za tym idzie, bardziej poręczne i wygodniejsze przy przenoszeniu czy też poruszaniu się po domu. Jak już mówimy o poruszaniu to nie można zapomnieć o braku kabla! Tak, już nie będziesz musiał przerywać odkurzania tylko po to żeby odłączyć odkurzacz a następnie podpiąć w innym miejscu bo kabel okazał się za krótki.

Sprawdź aktualną cenę odkurzacza 

AIRESSENCESUCPRO 

Ponadto, odkurzacze takie pozbawione są worków co powinien docenić każdy, zwłaszcza osoby cierpiące na alergię, ponieważ brak worka to też brak kurzu, roztoczy i wszystkiego co w przeciągu ostatnich dni, tygodni, wciągnęliśmy podczas sprzątania.

Jeśli jesteś jednak zainteresowany klasycznym rozwiązaniem, koniecznie sprawdź nasz ranking odkurzaczy.

Air Essence Suc Pro - najważniejsze cechy urządzenia

Technologia cyklonowa to zaawansowany system filtracji, który oddziela cząstki kurzu i brudu od powietrza za pomocą siły wirującego powietrza. Dzięki temu, odkurzacz pozwala na skuteczne i wydajne odkurzanie, bez utraty siły ssania i bez konieczności częstej wymiany filtrów.

Rolka szczotkowa w kształcie litery “V”, która została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapobiegać plątaniu się sierści zwierząt. Ponadto sprawia ona, że sierść oraz zanieczyszczenia są skutecznie usuwane ze sprzątanej powierzchni.

Zielone diody led sprawiają, że niewidoczny kurz i sierść zwierząt stają się widoczne, dzięki czemu nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń.

odkurzacz air essence suc pro zielone diody led

Pojemna bateria, która pozwoli na czas pracy sięgający nawet 70 minut.

Wyraźny ekran led, na którym widzimy tryb pracy odkurzacza oraz pozostały czas pracy a także informacje o potrzebnej konserwacji urządzenia.

odkurzacz air essence suc pro ekran led

Stacja dokująca 2w1, która nie tylko pozwoli na wygodne przechowywanie odkurzacza i wszystkich końcówek lecz także na ładowanie akumulatora urządzenia, gdy odłożymy je po zakończonej pracy.

Pięciostopniowa filtracja, która pozwala na zatrzymanie do 99,99% cząsteczek kurzu i pyłu.odkurzacz air essence suc pro filtry

Mnogość końcówek w zestawie!

odkurzacz air essence suc pro koncowki

Air Essence Suc Pro oferuje nam pokaźny zestaw akcesoriów, które znacznie ułatwiają sprzątanie. Klasyczna elektroszczotka, która wyposażona została w zielone podświetlenie LED, sprawdzi się idealnie do sprzątania praktycznie wszystkich rodzajów podłóg. Końcówka szczelinowa to niezastąpiony kompan, z którym z łatwością usuniesz brud z trudno dostępnych miejsc jak przestrzenie w kanapie.

Dużym, pozytywnym zaskoczeniem, jest końcówka do odkurzania kanapy, która sprawdza się świetnie, zwłaszcza jeśli w domu masz futrzane towarzystwo, oraz szczotka do czyszczenia mebli, która może zastąpić ściereczki przy wycieraniu kurzu z wszelkich powierzchni.

Najbardziej mi jednak przypadła do gustu elastyczna rura, bez której ciężko mi sobie teraz wyobrazić używanie odkurzacza z innymi końcówkami, niż elektroszczotka. Sprawia ona, że odkurzacz możemy używać oburącz, trzymając w jednej dłoni wybraną końcówkę a w drugiej odkurzacz. Jest to idealne rozwiązanie, gdy mamy mniej miejsca na manewrowanie odkurzaczem bądź po prostu manewrowanie odkurzaczem sprawia, że przedramiona się szybko męczą.

Całe mieszkanie na jednym ładowaniu

odkurzacz air essence suc pro bateria

Jeśli masz pionowy odkurzacz to pewnie obawiasz się sytuacji, w której akumulator się rozładuje w najgorszym momencie. Tutaj nie musimy się tym przejmować, ponieważ na najniższym trybie, odkurzacz może pracować aż do 70 minut! Ponadto, znalazł się tutaj duży, czytelny wyświetlacz, który na bieżąco, informuje nas o pozostałym czasie pracy. Dodatkowo, aby w pełni naładować SucPro, potrzeba mniej niż 4 godzin, co jest świetnym wynikiem.

Czy to może być twój następny odkurzacz?

odkurzacz air essence suc pro stacja dokujaca

Podsumowując, Air Essence SucPro to odkurzacz, który sprawi, że odkurzanie przestanie być tak uciążliwą czynnością. Ponadto długi czas pracy na baterii w połączeniu z mnogością dostępnych końcówek sprawia, że jest to idealny kompan weekendowych porządków. Dwa tygodnie spędzone z tym odkurzaczem sprawiły, że zdążyłem się do niego przyzwyczaić na tyle, że ciężko mi było powrócić do mojego codziennego wyboru.

blog comments powered by Disqus
Air Essence SucPro - Czy to konkurencja dla Dysona?