PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Redmi Note 8T - Czy warto kupić?

Nokia X6 [TEST]

Nokia X6 to nowoczesny telefon z muzycznej serii fińskiego producenta. Urządzenie swoją oficjalną, premierę miało już we wrześniu 2009r, a do sprzedaży na początku 2010 roku.

Nokia X6

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • ekran dotykowy 3,2 cala
   • obsługa najpopularniejszych formatów plików audio-video
   • żywotna bateria
   • moduł nawigacji satelitarnej A-GPS
   • moduł sieci bezprzewodowej Wifi

   Nokia X6 została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cala i proporcjach 16:9. Panoramiczny wyświetlacz dobrze sprawdza się podczas przeglądania zdjęć i stron internetowych oraz oglądania filmów wideo.

   Nokia X6

   Przynależność do muzycznej serii zobowiązuje. Telefon oferuje szerokie możliwości w zakresie odtwarzania muzyki. Obsługa najpopularniejszych formatów plików audio-video, wbudowane głośniki , świetne słuchawki oraz przede wszystkim, długi czas odtwarzania muzyki, aż do 35 godzin sprawiają, że telefon jest naprawdę multimedialny.

   Zestawienia smartfonów i telefonów >>>

   Nokia X6

   Do tworzenia zdjęć i nagrań wideo służy aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 mpix korzystający z optyki Carl Zeiss. Na przechowywanie multimediów Nokia X6 zapewnia pamięć o pojemności 16GB.

   W nowoczesnym smart fonie nie mogło zabraknąć modułu nawigacji satelitarnej A-GPS, sieci bezprzewodowej Wifi oraz łączności Bluetooth.Bateria o pojemności 1320 mAh zapewni do 11,5h rozmów lub do 420 godzin czuwania w trybie GSM.

   Poznaj ukryte funkcje smartfonów >>>

   Nokia X6

   Nokia X6 to atrakcyjna propozycja dla miłośników muzyki oferująca również nowoczesne formy komunikacji oraz prosty dostęp do portali społecznościowych.

   blog comments powered by Disqus