PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

myPhone 1070 Chiaro

myPhone 1070 chiaro to telefon ergonomiczny, przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze. To urządzenie dla każdego, o nowoczesnym i unikalnym designie.

myPhone 1070 chiaro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • funkcja SOS
   • duże przyciski
   • intuicyjna obsługa
   • ciekawy design

   myPhone 1070 chiaro należy do serii telefonów przyjaznych użytkownikowi. Seria Simple Life jest przeznaczona dla osób, którzy oczekują od telefonu przede wszystkim intuicyjnej obsługi.

   Elegancka obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, duże klawisze z wyraźnym opisem oraz czytelny wyświetlacz sprawiają, że telefon jest atrakcyjny nie tylko dla seniorów.

   myPhone 1070 chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

   myPhone umożliwia szybkie wybieranie do 10 numerów telefonu. Radio FM, latarka, alarm z możliwością ustawienia pięciu dowolnych terminów oraz zewnętrzna blokada klawiatury są w tym modelu łatwo dostępne.

   Telefon posiada baterię o zwiększonej pojemności 1150 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 5 godzin rozmów. myPhone 1070 chiaro objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie „door-to-door”.

   blog comments powered by Disqus