PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Nokia 6710 Navigator

Nokia, będąca telekomunikacyjnym gigantem systematycznie wprowadza na rynek nowe modele telefonów komórkowych. Ich funkcjonalność oraz praktyczność poprawiają komfort pracy, a elegancki design cieszy oko. Dzisiaj pod lupę brana jest Nokia 6710 Navigator. Sprawdźmy zatem, czego jest warta.

Nokia 6710 Navigator

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • rozbudowane funkcje nawigacyjne
   • cyfrowy kompas,
   • aparat fotograficzny 5 Mpix
   • systemie Symbian
   • wyświetlacz o przekątnej 2,6"
   • 50 MB pamięci wewnętrznej

   Nokia 6710 Navigator

   Nokia 6710 Navigator jest zaliczana do telefonów typu "slider". Obudowa wykonana jest z ładnie prezentującego się plastiku w kolorze tytanowym. Poszczególne materiały są dobrze spasowane, przez co telefon świetnie leży w dłoni.

   Nokia 6710 Navigator

   Z lewej strony korpusu zlokalizowany jest slot kart pamięci MicroSD (M2). Możemy zatem dołożyć pamięć dyskową bez potrzeby rozbierania telefonu. Do dyspozycji zostaje oddane 50MB wewnętrznej pamięci użytkownika. Można ją rozszerzyć do 4GB dzięki nośnikom MicroSD.

   Nokia 6710 Navigator

   Po rozsunięciu telefonu ukazuje się plastikowa klawiatura w tradycyjnym układzie. Przyciski są duże, a ich rozmieszczenie nie powinno powodować problemów podczas pisania smsów czy wybierania numeru.

   Nokia 6710 Navigator

   Telefon zbudowany jest na wyświetlaczu QVGA o przekątnej 2,6 cala, wyświetlającym obrazy w głębi 16 milionów kolorów. Pod wyświetlaczem zlokalizowany jest dotykowy pasek służący do powiększania wybranego fragmentu np. przeglądanej strony internetowej. Prezentowane obrazy wyświetlane są płynnie i czytelnie, a poruszanie się po interfejsie jest bardzo proste.

   Ukryte funkcje telefonów >>>

   Nokia 6710 Navigator

   Nokia 6710 Navigator posiada obiektyw Carl Zeiss,wyposażony w matryce 5 MP, autofocus oraz 4-krotny zoom cyfrowy. Atutem jest podwójna lampa błyskowa LED, która bardzo dobrze oświetla fotografowany obiekt

   Nokia 6710 Navigator

   Komunikacja bezprzewodowa możliwa jest dzięki łączności WiFi oraz Bluetooth 2.0 z A2DP. Drogę do celu wskaże nam wbudowany moduł A-GPS z aplikacją Nokia Maps. Łączność z Internetem odbywa się sprawnie, a wbudowana przeglądarka internetowa pozwala na komfortowe surfowanie po Internecie.

   Nokia 6710 Navigator

   Odtwarzacz Real Player pozwoli na prezentację nagranych filmików lub sekwencji wideo. Z kolei odtwarzacz MP3 oraz Radio FM umilą czas, dostarczając jakości dźwięku na zadowalającym poziomie.

   Nokia 6710 Navigator

   Przy optymalnym użytkowaniu bateria telefonu Nokia 6710 Navigator wystarcza na 5,5 godziny rozmów lub 14 dni czuwania.

   Nokia 6710 Navigator

   Nokia 6710 Navigator wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań oraz funkcji. Dzięki wbudowanemu modułowi A-GPS, prezentowany Navigator z pewnością poprowadzi nas do celu. Nasze zdumienie może wywołać cena ok. 1400 zł, a zatem nie jest to pozycja dedykowana dla mniej zamożnych użytkowników.

   blog comments powered by Disqus