PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych zmywarek wysokiej klasy

Samsung PL-100 S [Prezentacja]

Prosta, niedroga i funkcjonalna to cechy idealnie pasujące do nowoczesnej cyfrówki Samsung PL-100 S, która została wprowadzona na rynek w styczniu 2010 roku.

Samsung PL-100 S

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • dwa wyświetlacze LCD
   • matryca CCD o rozdzielczości 12,7 Mpx
   • obsługa kart MicroSD
   • 3x zoom optyczny oraz 5x zoom cyfrowy

   Czarna, stylowa obudowa aparatu Samsung PL-100 S została wzbogacona srebrnymi wstawkami, które tworzą ze sobą jednolitą całość. Po uruchomieniu aparatu naszą uwagę przykuję dodatkowy 1,5 calowy wyświetlacz, umieszczony obok obiektywu, który pozwoli nam wykonać idealne autoportrety, a wbudowany tryb dziecięcy skupi uwagę twojej pociechy podczas kadrowania.

   Samsung PL-100 S

   Samsung PL-100 S posiada matrycę CCD o rozdzielczości 12,7 Mpx i czułości regulowanej w przedziale od 80 do 3200 ISO, z kolei aktualne nastawy parametrów aparatu ukaże 2,7-calowy wyświetlacz LCD QVGA. Model PL-100 S posiada 3x zoom optyczny oraz 5x zoom cyfrowy, a rejestrowane zdjęcia mogą być zapisywane w wewnętrznej pamięci aparatu o pojemności 30 MB, kartach MicroSD do 4GB lub Micro SDHC do 8GB.

   Najlepsze aparaty fotograficzne >>>

   Samsung PL-100 S

   Z ciekawszych funkcji warto wspomnieć o technologii pozwalającej na rozpoznanie aktualnych parametrów otoczenia, która automatycznie dobiera jeden z 16 wbudowanych programów tematycznych do warunków środowiskowych, pozwalając na wykonanie udanego zdjęcia nawet początkującym fotografom.

   VTtips – Jak Uzyskać Filmlook? >>>

   Samsung PL-100 S

   Jeżeli poszukujesz prostej w obsługi cyfrówki za niezbyt wygórowaną cenę, rozważ zakup modelu Samsung PL-100 S.

   blog comments powered by Disqus
   Samsung PL-100 S [Prezentacja]