PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł? |TOP 7|

Fujifilm FinePix XP10 [Prezentacja]

Fujifilm FinePix XP10 to doskonały life stylowy aparat fotograficzny. Możesz go upuścić, zamoczyć wystawić na mróz i nie musisz obawiać się, że się ubrudzi: aparat zawsze wyjdzie z takich opresji bez szwanku.

Fujifilm FinePix XP-10

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
2 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • odporny na upadek
   • odporny na kurz
   • wodoodporny
   • matryca o rozdzielczości 12 megapikseli
   • 5x zoom optyczny

   Nowy FujiFilm XP10 jest nie tylko wodoszczelny przy zanurzeniu na głębokość do 3 metrów, lecz także jest odporny na upadek z wysokości do 1 metra, ujemne temperatury do minus 10co, a także odporny na działanie kurzu.

   Sprawdź TOPowe aparaty fotograficzne >>>

   Fujifilm FinePix XP-10

   Zapewniające wytrzymałość atrybuty modelu FinePix XP10 zostały starannie ukryte w lekkim metalowym korpusie, który jest na tyle smukły, ze bez trudu mieści się w kieszeni, jest zatem doskonałym towarzyszem w akcji.

   Fujifilm FinePix XP-10

   Model XP10 wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 12 megapikseli, niezwykle precyzyjny obiektyw Fujinon z 5-krotnym zoomem, gwarantującym najwyższą jakość zdjęć. Dodatkowo, aparat może rejestrować filmy i zdjęcia HD, co pozwala na realistyczne przywoływanie wspomnień w wysokiej rozdzielczości na ekranach telewizorów HD ready.

   Fujifilm FinePix XP-10

   Aby zapewnić perfekcyjne rezultaty przy każdym zdjęciu, XP10 wykorzystuje tryb Automatycznego Rozpoznawania Sceny (SR AUTO), aby w sposób inteligentny identyfikować rodzaj sceny i zastane warunki fotografowania oraz optymalnie dobierać do nich ustawienia aparatu.

   Fujifilm FinePix XP10 … aparat dla ludzi aktywnych.

   blog comments powered by Disqus
   Fujifilm FinePix XP10 [Prezentacja]