PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

FujiFilm Finepix S2100 HD [Prezentacja]

Do zyskującej coraz większą popularność klasy ultra zoom dołączył kolejny aparat fotograficzny Fuji S2100 HD Finepix. Powyższy model z pewnością zadowoli miłośników fotografowania z bliska, dzięki 15x zoomowi optycznemu.

FujiFilm Finepix S2100 HD

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • rozdzielczoścć10Mpx
   • 15x zoom optyczny
   • rejestracja video w rozdzielczości HD (1280x720 pikseli)

   Aparat fotograficzny FujiFilm Finepix S2100 HD posiada matrycę o rozdzielczości 10Mpx, a funkcja rejestracji materiałów w rozdzielczości HD (1280x720 pikseli) pozwoli na zapamiętywanie ujęć z największą precyzją. Szeroki kąt widzenia pozwoli na łatwe fotografowanie krajobrazów oraz tworzenie zdjęć grupowych.

   Najlepsze aparaty fotograficzne na rynku >>>

   **FujiFilm Finepix S2100 HD**

   Model FujiFilm Finepix S2100 HD posiada również tryb makro, pozwalający na fotografowanie z odległości 1cm. Wydajny, podwójny system stabilizacji obrazu umożliwi zapis materiałów w największej ostrości. Fuji S2100 HD Finepix został stworzony z myślą o amatorach oraz profesjonalistach z branży fotograficznej. Świadczą o tym wbudowane tryby tematyczne z domyślnymi ustawieniami, przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz pełny tryb manualny z możliwością doboru własnych nastaw urządzenia.

   VTtips – Jak Uzyskać Filmlook? >>>

   **FujiFilm Finepix S2100 HD**

   Wszystkie aktualne wartości aparatu wyświetlane są na ekranie LCD TFT o przekątnej trzech cali i rozdzielczości 230 tys. punktów. Alternatywą jest klasyczny wizjer elektroniczny, znajdujący się na szczycie korpusu. FujiFilm Finepix S2100 HD to duże możliwości w stosunkowo niewielkiej obudowie, dzieki czemu aparat może nam towarzyszyć podczas każdej wyprawy w teren.

   blog comments powered by Disqus
   FujiFilm Finepix S2100 HD [Prezentacja]